Pád Konohy a jejich obyvatel.

3. června 2009 v 13:22 | Akai Ite - 2009-02-08 |  P
V jedné malé zemi, sousedící s ještě menší zemí, bydlela zpokojená rodinka.Normální den v rodině probýhal asi takhle:


TEMARI: Kankuróóóóóó,kam jsi dal moje postavičky s vějířkama???Já tě grrrr...
GAARA: Temari klid...on za to nemůže.To já...Jsem si hrál...Tvořil jsem z nich písečný démony...
TEMARI: Ty se do toho nepleť!!!Emouši!!!
KANKUROU: Temari, ale on se ti přiznal...Tak mě nech!!!
TEMARI: Nikdy!!!Baví mě to...
KANKUROU: Přestaň!!!
TEMARI: Ne!!!
KANKUROU: Jo!!!
AKAI-ITE (Gaarovo dvojče):Nechte toho!!!Temari, postavičky si sežeň nový!!!Ale teď mě řekněte, kdo mi vzal moji podprdu se srdíčkama?!?!
KANKUROU:To jsem byl já...Perfektně se hodila na moji novou loutku...
AKAI-ITE:Grrrr...Tak si ji nech!Perverzáku!!!Ale seženeš mi novou!!!
KANKUROU: Tak dík...

Tak tohle je den takové normální rodinky, ale těď k příběhu...

Akai si nejednou řekla, že musí vyrazit do sousední malé země, do země Ohně. Tam musí najít Konohu, a vní nějaké přátelé(v Suně ji nikdo nemá rád...).V Konoze si plánovala zůstat. V pondělí 23.3.2009 v 8 hodin, 35 minut a 12 sekund se Akai rozhodla definitivně. Zbalila si svých pět švestek navrch přidala novou podprsenku od Kankura (byla s růžovými slony) a vydala se na vlak. Cesta trvala asi 3 dny.
Když dorazila do Listové, tak ji všichni vítali.,,Asi hodně lidí ví kdo jsem..."pomyslela si a vyrazila k Tsunade.Tsunade ji samozřejmě přivítala a řekla Narutovi ať se o ni postará.Když Naruto poprvé uviděl Akai-ite tak se do ní okamžitě zamiloval...Den co den ji samozřejmě vyznával lásku a ona mu to oplácela.Jednou,to byl Naruto a Akai spolu u jezera je viděla Hinata.Hinatu to naprosto dorazilo a tak si jednoho dne počkala na Akai a když se blížila bez doprovodu Naruta, vrhla se na ni a zákeřně ji bodla kunai přímo do srdce...Její tělo po té hodila do řeky a těšila se svým úlovkem.
Když Naruto celý týden Akai ani nezahlédl, rozhodl se ji hledat.V týmu byl s Nejim a Hinatou.Asi 4 dny po ní pátrali, ale nenašli ji...Jedné noci se šel Naruto podívat k velkému vodopádu, zahlédl na nízké větvi podivnou věc.Když přišel blíž poznal to...Ty rudě červené vlasy a modré oči.Určitě to byla Akai-ite.Ale něco víc upoutalo jeho pozornost.Akai držela v ruce pramen vlasů,fialovo-modrých vlasů,ano byla to Hinata,jak to mohla udělat???Naruto se otočil a běžel k tábořišti.Viděl tam jen spící Hinatu a tak toho využil a cuknutím hlavy ji zlomil vaz.Neji to všechno viděl a vyrazil proti Narutovi.Nejiho vznešená pěst byla ale lepší než sám Naruto a tak ho rychle vyřídil.
Když Neji dorazil do listové, tak se všem chlubil že porazil Naruta.Konohamaru už pěnila Nejiho ze zadu kuchl katanou. V tu ránu bylo po Nejim.Jako naschvál to vše viděla Tenten a Zaútočila na Konohamarua svyma věcičkam.Neměl šanci.Tenten všechny těla donesla Tsunade a sama se před jejíma očima zasebevraždila.
V pátek toho týdne byl pohřeb všech osob.Na obřadu nechyběla také celá Suna včetně Gaary.Po pohřbu se sešla Písečná u lesa a Gaara řekl,,Musíme zničit Konohu!".Po 2 hodinách byla celá Konoha srovnána se zemí a s ní všichni jejich obyvatelé.Gaaru těšilo vítězstía s úsměvem na tváři odjel domů, kde uspořádal velkou párty na počest poražené Listové.[center]

Poznámky:
Doufám že se to líbylo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama