Nevšední trable

3. června 2009 v 19:08 | HonZeek-chan |  N
NEDOKONČENÁ - Prosím neschvalovat, příběh ještě není hotový a já se k němu brzy vrátím
Právě odbyla třetí hodina odpoledne a vesnice Konoha prožívala den jako každý jiný, slunce pražilo na pracující či lenošící občany a do taktu vál jemný vánek. Byl tu ovšem někdo, koho tížila jedna věc.


Zabořil hůlky se smutkem na tváři do porce ramenu a nabral si další sousto, které slastně polkl.
,,Copak Naruto, nechutná ti snad?" Obořil se na něj stařík za pultem, který právě otíral utěrkou umyté nádobí.
,,Ale jo, jasně, že chutná ale trápí mě jedna věc," podepřel si hlavu a nasadil smutný výraz.
,,Mně se můžeš svěřit, Naruto, tak spusť, jestli se ti chce," přesvědčivě na něj zamrkal stařík z Ichiraku.
,,No je mi trapné vám něco takového říkat, ale chybí mi člověk, ke kterému bych měl větší pouto než je jen přátelství." smutně oddychl Naruto a mírně zčervenal, přece jen, nebylo mu nějak příjemné svěřovat své trable do rukou téměř cizího chlapíka, který ho ovšem výborně každý den nasytí, svým skvělým ramenem.
Stařík se mírně pousmál a s výrazem romantika si oddychnul: ,,Ach tak, takže přeci jen je v tobě kousek svých rodičů, kteří byli láskou posedlí."
Naruto se narovnal, zvážněl a zakoktal: ,,Jo, ech, rodičů, jasně.."
Obadva se mírně zasmáli, Naruto při zmíňce o rodičích trošičku smutně zavzpomínal, ovšem brzy to vymanil z hlavy. Stařík si poté co vzal další mísu, důkladně ji omyl, otřel a nechal osušit, znovu spustil: ,,Víš, Naruto, zkus popřemýšlet o tom, která se ti skutečně líbí a ke které něco cítíš, zkus ji pozvat na šálek čaje, nebo dobré jídlo, přines růži, hezky se oblékni, abys udělal dojem."
Stařík zčervenal, a koukal na Naruta, jakožto učitel k studentovi: ,,Pak už stačí aby ti štěstí přálo, neměl bys to vyloženě pokazit, bav se uvolněně, chovej se mile, a uznej co je za vhodné."
Naruto se usmál, hned mu bylo líp, chystal se už poděkovat, avšak v tom uslyšel známý hlas a kdosi do Ichiraku vstoupil.
,,Ten chlap má pravdu, mluví mi přímo z duše!"
Promluvila ona osoba, začala se chechtat přičemž se drbala na zátylku.
Poznámky:
Zdravím, toto je moje první FF na téma Naruto atp.
abych upřesnil, tento příběh nemá souvislost, s předešlým a současným dějem v Konoze, ovšem charaktery a vztahy, příběhy a osudy lidí zůstávají stejné. Postavám je okolo 18 let [Naruto a vrstevníci] Doufám, že se vám bude aspoň trochu moje série líbit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama