Nevinná tvář

3. června 2009 v 11:41 | Kouhei-dono - 2008-03-23 |  N
Mno.. taková povídka nepovídka. varování: před úchylností některých scén! Autor nebere zodpovědnost za nové případy do Bohnic!

Byl chladný podzimní večer. Vítr bušil do oken a pročesával vlasy mladému chlapci, jež seděl na parapetu a sledoval zářící hvězdy. Stromy se pod nátlakem větru ohýbaly a všeokolní tajemno nasvědčovalo tomu, že se něco stane…


***
Shikamaru pohlédl na spící Konohu a liboval si v tichu, které se rozprostíralo po celé vesnici. Najednou zaslechl z nedalekého stromu šustění, zbystřil všechny smysly a zadíval se do větví stromu. V nejvyšší části stromu na Shikamara hleděl jeden pár krvežíznivých očí. Slezl z parapetu s očima upřenýma na strom. Oči, které se skrývali ve větvoví, zmizeli, a tak nastala pro Shikamara smolná noc.

***
Shikamaru strnul a pohlédl na vetřelce, který se přesunul ze stromu na jeho okenní římsu. Na sobě měl kočičí obleček s maskou přes oči, tmavé vlasy měl po ramena a za pasem měl bičík a pouta. Na svých vysokých podpatcích, které byli vysoké jako dvě Eiffelovky, vzbuzoval strach. Nebezpečně se blížil do ztemnělého pokoje. Vetřelec povalil zkamenělého chlapce na rozestlanou postel. Shikamaru zavzdychal "To bude otrava", a schoval se pod postel. Kočičí násilnice si klekla a vlídným milým hláskem Shikamara utěšovala "neboj se mě, já ti nijak neublížím, jenom si s tebou trošku pohraji", Shikamaru zalezl hlouběji do zákoutí a zrychleně dýchal. "Nezlob, nebo to bude ještě horší!" varovala Shikamara násilnice a z pasu vytasila dlouhý černý bičík. Shikamaru hlasitě polkl a pokusil se násilnici zastavit svým jutsu. Bohužel, ale neúspěšně. Nemohl si, ale vysvětlit, proč na kočičí vetřelkyni nepůsobí jeho jutsu. "Vylez, nebo tě potrestám!" ozýval se stále varovnější hlas sexuální deviantky, která pokleku donucovala chlapce vzdát se. "Hele! Už mě opravdu štveš! Nemám na tebe celou noc! Čekají na mě ještě další oběti! Pokud hnedka nevylezeš, utrhnu hlavu tomu plyšovému medvědovi, kterého máš na posteli". "Ne! Já už lezu, jenom panu Šmudlovi nic nedělej!" Shikamaru se prodíral zpátky vetřelci do spárů, aby zachránil svého medvídka. "Ha! Teď jsem kápla božskou! Jsem to, ale chytrá." libovala si, když se Shikamaru plazil ven.

***
Jakmile vylezl a medvídka odhodil z dosahu, násilnice ho chňapla ze ruce a povalila, teď už úspěšně, na postel. Bičíkem donutila Shikamara, aby se ani nehnul, a pomalu započala to kvůli čemu přišla. Svým dlouhým lesklým bičíkem si pomáhala při obnažování chlapce a pouty si pojistila, aby ji vězeň neuprchl. Když už si myslela, že je chlapec připraven k aktu, začal sebou Shikamaru cloumat a vyprošťovat se z pout. Očividně se mu nezamlouvala představa uskutečněné potěchy násilnice a ze všech sil se snažil dostat se z postele pryč. Po deseti minutách si uvědomil, že je vážně v pytli. Znuděná násilnice, která se po dobu jeho marného vyprošťování nudila, ho čapla za vlasy a potichu řekla "Tak hele, už jsem ti říkala, že na mě čeká ještě spousty obětí a mám na to jenom noci, přes den je to moc riskantní. Takže začneme…", odmlčela se a velice pomalu se pustila do plnění hříchu…

***
Shikamaru otevřel oči, ale jeho zrak byl zamlžený, a proto si z obličeje sundal křiklavě růžové kalhotky se zajíčkem. Přimhouřil oči na budík a zjistil, že ukazuje jedenáct hodin dopoledne. Posadil se a promnul si ruce. "Asi to byl jen zlý sen", pomyslel si, když si vzpomněl na sexuální deviantku, která ho navštívila. Pohlédl na své ruce a zděšeně zjistil, že to nebyl pouhý zlý sen. Zápěstí měl odřené od pout a na svém pozadí měl rýhy od dlouhého černého bičíku, který násilnice používala. Svalil se zpátky na postel a spíš sám pro sebe si povzdechl "A do p***le…"

***
"Co se ti stalo Shikamaru! Kdo ti to proboha udělal! Až já ho najdu, přelámu mu všechny kosti v těle!" Tsunade poskakovala po své pracovně a vykřikovala na nebohého chlapce. "Prokristapána, to ses nemohl bránit!"…"PRÁSK" to se stůl podlomil pod pěstí rozhněvané ženy. další "PRÁSK" to odnesla židle, která se skácela na podlahu. "PRÁSK" Shizune proletěla oknem, "PRÁSK" Sakura proletěla dveřmi, "PRÁSK" Lee odletěl za Shizune, "PRÁSK" Kakashimu vyletěl zub z tlamy. "Ach bože! Já se snad zblázním. Gai! TenTen! Posbírejte prosím ty, kteří se mi dostali pod ránu, a zaneste je do nemocnice!" Tsunade vyšla ze své pracovny a cestou ven stačila sejmout tři shinobi, dvě kunoichi a Inu s Kibou. "Gai! TenTen! Na chodbě jsou ještě další…"

***
Naruto ležel na své posteli a matně vzpomínal na sen, který se mu zdál, když tu se zpod okna ozýval šišlající hlas Kakashiho. "Naluto! Pojď sem lychle dolů! Mám plo tebe misi." Naruto seběhl dolů s hlavou plnou otázek… "Co se vám stalo! Kakashi-sensei!" "Dostal sem pšímí zásah Tsunadinou pěstí", a v tu ránu se rozvzlykal. "Já-já… měl jsem svoje zubišky lád, ale tedkom je mi úplně napld ta zubní pastišta, kde je na ní ten loštomilý bobšík! A zlovna mi vylazila zubeček, ktelý jsem měl mocinky lád, jmenoval se bobešek a…" konec Kakashiho věty se ztratit v hlasitém skučení a naříkání, slzy se mu valily po tváří jako obrovské rolničky (Dojemné). Naruto ještě chvíli utěšoval zhrouceného senseie a po půl hodině se ho zeptal "Sensei? Neměl jste mi říct o nějaké misi?" Naruto se váhavě podíval na hromádku neštěstí, která se krčila před ním. Kakashi si otřel obličej od slz a uvědomil si, proč tu přišel. Vměstnal Narutovi do ruky křiklavě růžové kalhotky s králíčkem. Naruto se začervenal a se studným hlasem reagoval na dárek "Ale sensei, přece víte, že už je nenosím… Skončil jsem s tím už dávno…" , Naruto se zahleděl do větví stromu a vzpomínal na staré dobré časy, kdy se jako tranvestita točil okolo železné tyčky, a sličné dívky i ohavní chlapci mu házeli peníze… Ze snění Naruta přerušil Kakashiho šišlající hlas "Ne, já vím, že už je nenosíš, ploto ti je nedávám. Shikamala včela večel pžepadli a znasilnili ho… teda znásilnila ho nějaká žena… zžejmě z vesnice. Jediné co po ní zbylo byly tyhle kalhotky…". Naruto němě zíral na Kakashiho a v duchu si představoval zřízeného Shikamara. "Jak se to mohlo stát?" zeptal se Naruto, už klidného senseie. Kakashi se zachvěl hrůzou jako to dělávají postavy v Harrym Potterovi, když slyší jméno Voldemorta. Pokrčil rameny a ještě Narutovi vysvětlil, co je jeho misí. "Naluto, tvou misí je zachlánit mužskou populaci vesnice! Jestli se ti to nepovede… budeme v pldeli…" Naruto se díval na vzdalujícího se Kakashiho, který skákal ze stromu na strom a pak uslyšel "áááááá, do pldele!" …no… pak ho už odváželi do nemocnice se zlomenou nohou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama