Nesplněná mise 1 - 3

3. června 2009 v 11:39 | Temari -- 2008-03-19 |  N
1 část

"Kakashi sensei , Kakashi sensei ! " Narutův křik se rozléhal po celém cvičišti. Naruto akorát dobíhal k usmátému Kakashimu , vedle kterého stála Sakura. Opodál na lavičce seděla nejaká osoba.


"Proč jste nás zavolal , Kakash sensei ? " zeptala se Sakura s Narutem jednohlasně .
" No víte .... když šel Shikamaru jako vůdce týmu , v nemž byl Naruto , Neji Kiba s Akamarem a Chôji , nepodařilo se mu přivést Sasukeho zpět . Tsunade mě proto pověřila tímhle úkolem. Řekla , že si můžu vzít ještě tři studenty. Takže to jste vy. Zítra o sedmé vyrážíme. Zbalte si věci . "
Chvíli bylo ticho , no v to se Sakura ozvala : " Promiňte sensei , ale já a Naruto jsme jenom dva. Tak kdo je ten třetí ?
" Kakashi se jenom usmál a odpovědel. : " Ách . Zapoměl jsem. Hyurenai můžeš sem na chvíli ? " Osoba , která předtím seděla na lavičce teď podešla ke Kakashimu.
" Co je , Kakashi ? " zeptala se unaveně. Bylo videt , že před setkáním hodně trénovala. Když se otočila tak , že jí všichni pořádne viděli , Naruto zjistil , že na obličeji má stejnou masku jako Kakashi . Oči měla tmavĚ - zelené . Její ssúmernou , zamaskovanou tvář lemovali husté , hnědé vlasy dlouhé po bradu . Byla poměrne hubená a měla na sobě černé bezrukávové tričko a zelené bermudy. Najedné noze měla přivázané tmavě- modré pouzdro na kunai.Vzbudzovala však dojem křehkosti a neškodnosti . Hned , jak jí Sakura spatŘila , otevŘela pusu a zavřeli ji až tehdy , kdy Kakashi Řekl : " Naruto , Sakura, tohle je prozatimní třetí člen našeho týmu - Hyurenai Hayate . Hyurenai , tohle je Sakura a Naruto . "
" Teší mě " řekla Hyurenai a pod její maskou se rty zkřivili do mírného úsměvu." Fajn , setkáme se tady o sedmé . Prosím nemeškejte ". Tyhle slova se tahali za odcházejícím Kakashim jako ozvěna. "Tak setkáme se zítra " řekla Hyurenai a už jí nebylo.
" Hej , Naruto , co si myslíš ? "
" O kom ? "
" O Hyurenai přece "
" NO je trošku divná. A nejdivnejší na níje to , že nenosí čelenku a tak nevíme odkud pochází.Co když je to špión nabo tak něco ? "
" MNě se to nezdá . Já bych spíš odhadovala , že to podle té masky bude nějaká příbuzná Kakashiho. Nabo taky jeho holka " v tom slovu se Sakura zarazila a bylo naní vidě , jak je smutná z toho , co právĚ řekla . " Žárlíš ? " zeptal se Naruto pobavene." Ne ! " odsekla mu Sakura .
" Ále . Nic mi tu nevykládej. Tak uvidíme se zítra." řekl Naruto a s mírným úškrnem odešl.

Zbytek dne nebyl ničím vyjímečný. Naruto a Sakura se balily a přemýšleli , co by se jim při hledání Sasukeho mohlo hodit. Kakashi si ostřil hrany shurikeů a kunaiů a pŘemýšlel , jaký dojem asi majíb ti dva z Hyurenai . ta byla až do půlnoci u Tsunade , kde si spolu povídali....

Další díl :

Začátek hledání Nastalo ráno. Bylo akurát půl sedmé , když Sakura spolu s Narutem , s kterým se setkala po cěste , dorazila na místo , kde se měli sejít s Hyurenai a Kakashim.Půl hodina uběhla jako nic. Když ale Kakashi nepřijel ani po hodině , Naruto se Sakurou už neměli trpělivost. Honem si pobrali věci a už-už se chystali na odchod. Teda nebylo to poprvé , co se Kakashi opozdil , ale nikdy to nebylo víc , než třicet minut. Vtom se zvedl silný vítr , který však rázem utíchl a před nimi stála Hyurenai ruka - v ruce s Kakashim. Rychle se však pustili , no Hyurenai měla tvář jakoby v ohni. Její červeň v tváři si nemohla nevšimnout ani Sakura , hoci ta červeň na Hyurenai rychle bledla. Sakura jen smutne a zároveň naštvane stisla ruku v pěst , no tak , aby si toho nikdo nevšimnul.
" Á. Jsem moc rád , že jsem vás dva tady ješte zastihl . Víte Tsunade mě požádala o tanec , tak jsem nemohl odmítnout" řekl Kakashi s jednou rukou zastrčenou ve vlasech , což dělával , když vymýšlel omluvu za pozdní příchod.
" Lháři " skřičěli Naruto se Sakurou . Rázem se však upokojili , když viděli jeho netrpělivý pohled. Ten pohled vyjadřoval únavu a zárověň chtění zdělit jim informace o následující mise.
"Takže " začal. Chvíli stichl , a když skoro nic neslyšel - krom Narutovho srdce, které tlučelo vzrušením - ohromene pokračoval : " Víme , kde je Sasuke. Je u Orochimara.Bude to ťežké porazit i Orochimara. Proto se budeme muset cestou tam vyhýbat jakýmkoli bojům , aby jsme měli dost chakry. Budeme muset postupovat rychle , no i opatrně . Nic jinýho nám ani nezbývá . Takže za mnou! "
Jěšte nedořekl ani poslední hlásku a už všichni následovali Kakashiho , který běžel , jakoby mu šlo o život.

O pár minut už míjeli hradby Konohy a naruto začala mluvit se Sakurou tak , aby to slyšela jenom ona. : " Hej , Sakuro ! "
"Co je ? "
Vidéla jsi jak se ti dva když přišli drželi za ruce ? " zeptal se Naruto provokativne.
"No a ? Co jako má bejt? Už jsem ti řekla , že jse mi Kakashi nelíbí.Mám ráda jenom Sasukeho ."odsekla mu . Sama však vědela , že to pravda není . Pokým Sasuke neodešel, byla do něho celá zblázněná. Když ale odešel , sama se ptala , co na nem videla krom hezké tvářičky . Odpověď našla o dva dny na to . Pro ní to bylo dost hrozné , no zistila , pravdu a pravda bolí. Pravda totiž byla , že pod krásnou tvářičkou sa skrývá Sasuke , který je zahledený jnom do sebe . Podpovrchem byl jen namyšlený Sasuke a jeho ego.

Naruto to už víc nerozebíral , protože vědel o Sasukem stejné věci jako Sakura.
Běželi , nebo spíš leteli , dál . Kakashi už trocha zpomalil a byl víc opatrnejší . Čím víc se blížili k hranicím Ohňové zeme s ostatníma , tím víc byl ostražitejší. Jednou , nebo dvakrát zahlídl skubinku ninju kteří prohledávali okolí a plnili mise , nebo ANBU , kterí honili ztraceným ninju. Trvalo asi tři dny pochodu , nebo spíš behu , kým přišli k hranicím Ohňové země. Byly označeny nějakýma žlutýma papírkama vznášejícími se v nějakém jutsu . Nakaždém papírku byl znak nějakého klanu. Hyurenai podešla k jednomu z mnohých , otočila ho tak , aby viděla znak.Když ho zahlédla , oči se jí jako na rozkaz zalili nespotečným množstvem slz . Na papírku byl nakreslený pták. Nevynikal tam však pták , ale pozadí - vítr . " Vítr" šepla Hyurenai. Vítr patřil jako Kekkei Genkai oddávna jejímu rodu. Teď však si myslela , že ostal jen její samotné . Nevědela , jak se stalo to , že její rod skoro zanikl. Nevedela vůbec nic , pokud jí to neřekli . A dozvědela se to až u Gaary. Jají milovaného Gaary . Gaary , který ji rozuměl , který ji chápal , který ji miloval.... to ona ho opustila se slibem , že se raz vrátí , a teď , když si vzpoměla na slib , který mu dala , jí smutek pohltil natolik , že se úplne uvolnila , až moc , a padla na zem v bezvědomí.

Nesplněná mise 3 : Síla klanu Hayate

Slzami zalitou tvář si všimli až když Hyurenai padla v bezvědomí na zem.To už Kakashi držel Hyurenaino tělo v náručí . Vědel , že není mrtvá . Vytáhl deku , kterou si zbalil do baťohu před odjezdem , rozprostřel ji a na ni položil Hyurenai.
"Sakuro ! Můžeš ji vyléčit ?" zeptal se Kakashi.
Ako odpověď se mu dostalo neochotné ano a Sakuřin pokus o uzdravení Hyurenai spřevázel jen Kakashiho udivený pohled.
"Proč je Sakura taká ? Snad ji něco vadí na Hyurenai ? " ptal se sám sebe." nemám moc rád , když se Sakura mračí. Potom mi je z toho smutno , protože ji mám opravdu rád " tyhle slova však nevyslovil nahlas.
"Nejde to " Tato věta vytrhla Kakashiho z přemýšlení.
"V tom případě tu zastaneme i na noc , protože pohybovat se s Hyurenai v bezvědomí by bylo dost riskantní" rozhodl Kakashi a Naruto si už vytahoval svoji deku.

Nikto však v tú noc nemohl zaspat. Zrazu ponad Narutovu hlavu přeletěl kunai.
"Co to ? " stihl říct a už se na nich řítilo pět ninjů. Bylo vidět , že jsou ze Skryté Zvučné . Oblečení ladilo s okolitou přírodou a černé masky na tvářích jim dávali hrozivější efekt pohledu . Kakashi se rychle postavil před Hyurenai a po jeho bocích se postavil Naruto se Sakurou . Všichni tři měli připravené kunaie . Kakashi odkryl sharingan a okolo Naruta se začala vířit jemný odstín oranžové démoní chakry .V té chvíli se však z úst jedného ninji z pětky , kterému se podařilo dostat se jim za záda ozvalo : " Omdletí ze Zvučné" a Naruto , Kakashi a Sakura spadli na zem. Sice mohli vníímat , no nemohli se hýbat.
"Tohle je spíš mučení než omdletí " pomyslel si Naruto .
"Tak , teď vás zabijeme" řekl jeden z neznámych ninjů ze Zvučné spřevázen smíchem jeho kolegů " Orochimaru - sama bude mít velikou radost." Všichni vylétli do vzduchu a zvolali : " Zvučný zbranný vítr "
V té chvíli se asi sto kunaiů a akapunkter vzneslo do vzduchu a řítili se přímo na čtyři nehybně ležící postavy : Naruta , Kakashiho , Sakuru a Hyurenai. Asi metr od nich zbrane jako kdyby do něčeho narazili a sadli úplně jinde . Překvapení protivnící však už-už dodělávali druhé jutsu , které mělo ninji z Konohy zničit , no v tom se ozval dobře známý , avšak málokdy používaný hlas :
" Senpu sósó " . Hyurenai ledva stála na nohách . " Kanec , pták , tygr , kanec , opice " opakovala si pečěte , které právě dělala . Pět ninjů , ze kterých Hyurenai právě vysála vzduch teď padlo na zem . Byli mrtví - to bylo jasné už na první pohled .
Spolu s pěti niji pominulo i omdletí ze Zvučné . Sakura , Naruto a Kakashi se zdvihli , zatímco Hyurenai padla odvyčerpání z techniky i z bezvědomí na zem. Byla jěšte noc a tak se všichni uložili na spánek s tím , že dnešní dobrodružství rozeberou až zítra.
Všíchni zaspali krom Sakury a Hyurenai.
" Ty jsi už viděla Kakashiho tvář ? " zetala se neuváženě Sakura .
" Ne. Proč? Vždyť ji neukazuje každými , koho vidí ne?"
"No většina lidí , která spolu chodí se taky líbají a to se s maskou nedá. Nebo ste se jěšte nelíbali? " tón v Sakuřiném hlasu se dal přirovnat k provokaci.
"Má to být výsměch? My spolu nechodíme . Kde jsi k tomu přišla? Já o Kakashim vím jen málo a jěšte míň ví on o mě. "
Tyhle slova Sakuru zaskočili .
" Takže Kakashi jěšte nemá holku ? " zeptala se napokon Sakura.
"Pokud vím , ne. Líbí se ti , že ? "
" Noooooo ...... jo ." přiznala se Sakura "ale proč ste se tehdy , když ste přišli drželi zaruce a proč si byla celá rudá ? "
" No Kakashi dělal přemísťovací jutsu a já ho neumím. Tak proto a tu červeň ve tváři jsem měla proto , že jsem nebyla na přemísťovací jutsu zvyklá "
Hyurenai se na Sakuru usmála . O chvíli bylo slyšet už jen pravidelné dýchaní Sakury ze spánku a na její tváři byl jasně viditelný úsměv.

Hyurenai byla ale pořád vzhůru . Jak moc jí Gaara chyběl . Něco jí donutilo podívat se nad sbe . Tam nejdřív uviděla jen písek . Ten se začal formovat do tvaru srdce. Pak se tam utvořil nápis .Když byl dost zřetelný , Hyurenai v duchu přečetla dvě slova - Miluji Ťe .
" Gaara " zašepkala. " Kyuchin no senou " Řekla tiše a před ní se objevil malý hurikán . " Taky Ťe miluji , Gaaro " tuhle větu vložila do hurikánu , který poslala za Gaarou. Pak s útěchou v srdci zaspala bezsenným spánkem. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačííííí | E-mail | Web | 3. června 2009 v 11:47 | Reagovat

Ahojky,
prodávám LEVNĚ věcičky z korálků, tak se mrkni do mého katalogu(http://obchod-koralky.blog.cz/rubrika/katalog) a určo vybereš  

ceny 2x-3x levnější nž v obchodě
díky ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama