Naruto TELENOVELA I. Díl XD

3. června 2009 v 10:17 | Killer94 - 2009-02-13 |  N
Naruto 1.díl
(telenovela)

Sasuke vrazil do kanceláře " Sakuro!! Ty.. ty se provdáš za .. Naruta!?"
" Ano Sasuke! Proč se ptáš?" řekla Sakura hlasem klidným a vyrovnaným jak sloup vysokýho napětí.


" Ale co my? A .. naše láska?"
" Je konec Sasuke. Já to vím! Že... že jsi JINÝ !!" Řekla Sakura a se slzami na tváři klesla do křesla.
" Jak to myslíš JINÝ, vždyť tě miluji!!"
Sakura se postavila a utřela si slzy. "Dost Sasuke!! To stačí už toho nechme! Mám toho moc na vyřízení a … krom toho musím jít domů a uvařit Narutovi oběd. Přijde z mise a bude unavený. Takže sbohem a již mě nehledej!! NIKDY!!" Sakura se rozbrečela a utekla. Sasuke zůstal stát jak zazděnej chlap v reklamě na půjčku.
"Ona mě již nemiluje? A jak myslela to JINÝ?" Tyto otázky Sasukeho trápily víc než ůčet od ČEZU Kakuza, který právě čirou náhodou řešil podobný problém (s tím ůčtem .. samozřejmě ). Sakura si za dveřmi kanceláře utřela slzy hluboce se nadechla, narovnala a šla do Kaufu (který nevim jak se tam objevil:D). Koupila: sýr, mléko, chleba, a instantní polívku za celých 20Kč a přitom ji mohla koupit u polských obchodníků za 15Kč (jak někteří jistě ví poláci jsou takoví vietnamci evropy jenže používají legální postupy, ale jejich láska k obchodování je stejná:D). Došla domů, dala instantní rámen do hrnce (aby vypadal jako domácí) přidala věci co se tam dávají a začla vařit.
"Co jsem to udělala? Vždyť to co dělal není zas tak hrozný! Ale co to plácám to je ta nejhorší věc co jsem viděla a ke všemu při tom byl i Neji! Ahhh jo" mluvila si Sakura pro sebe (není to ujetý já to dělám taky, .. teda to povídání pro sebe:D). Sasuke se probral z hrozného otřesu a za hlubokého bloumání chodil po vesnici jak tělo bez duše, dokud nedošel k domu Naruta, kde nyní bydlela i Sakura
"Co sem udělal že mě odkopla rychlejc než kůň zoofila za svou zadnicí? Nebo to snad bylo kvůli tomu co sem dělal s Nejim? Ale to byl jen ůlet, taková jedna noc to nemusí znamenat že jsem JINÝ!"

Jak to půjde dál s našimi hrdiny? Setkají se nebo snad na sebe zanevřou to nezjistíme příště protože toto byl pilot pro pokračování musíte příznivě ohodnotit jestli se líbilo:DDD.
Dodatek: Toto není yaoi, ani nějaký shonen ai ..atd. Pokud chcete vědět co se dál stane musíte číst. JE TO HUMOR NIC JINÉHO (s malýma narážkama).


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama