Naruto se Vrací!Smrt nebo Život!

3. června 2009 v 10:19 | HinatkaH - 2009-02-20 |  N

Naruto,po 2.letech se vrátil z cesty za poznáním života! A tím začíná,další příběh!!Naruto uslíší v dálce někoho zavolat jeho jméno(Naruto"). Ohlédne se a na louce plné květin, uvidí Dvě mladé


slečny(ženy)-Hinatu a Sakuru.Nevěří svím očím jsou to dvě půvabné dívky!! Sakura a Hinata nemůžou popadnout deh! Hinata se zastaví a povídá Sakuře:Sakuro Naruto vyrostl že?! Sakura se ohlédne po Narutovi,a odpoví ano vyrostl! Vypadá jako opravdický ninja,Hinata se zalekne!A zkamení, v myšlenkách si povídá:Sakuře se Naruto nikdy nelíbil, ale co když.... Teď se jí líbí, mám takové(zlé)tušení-Hináta tomu nechce věřit-že Narutovi se líbí Sakura! Sakura se otočí a koukne se na Hinátu, a zakřičí:Hináto!!! Si v pořádku?Hináta se ohlédne na Sakuru, smutným pohledem, dvě minuty nic neřekne a pak jen:ano!
A Sakura dodá, pojď honem, Naruto na nás čeká! Hináta se rozběhne k Narutovi a zakřicí na Sakuru:tak si pospěš si pomalá-a usměje se!Sakura se jen zamyslí:Co je s Hinátou? Když jsme zahlídly Naruta tak se chová divně,snad to nic neznamená!! Hinata doběhne k Narutovi, a nečekaně skočí na Naruta, a obejme ho. Naruto se začervená a něžně řekne:ahoj.... Hinat! Hinata jako by to nebyla ona políbí Naruta na tvář, a řekne:Naruto,kde si tak dlouho byl? Stískalo se mi!! A Naruto odpoví:já jsem musel prič chtěl jsem se něco naučit,mě se taky po tobě stískalo! Hináta pořád obímá Naruta,a řekne:opravdu?? A Naruto odpoví:no jasně,Hinato neboj už nikam nepůjdu,a v myšlenkách si řekne:kdyby jo tak mi to promiň,ale vždy se pokusím se vrátit! Hinata sleze z Naruta, a Sakura teď teprve příde!
Naruto,zavolá Sakura,měl jses dobře? Jaké to bylo? Si v pořádku? A nakonec sladkou větu:Jsem ráda že si tu!!!
Naruto slabě odpoví:Všechno bylo fajn! A zamyslí se:Snad se nic nestalo Gaarovi při boji s Deidarou, a co jejich vesnice-mám tolik otázek! A pak vikřikne pojďte,přece nebudem tady(u brány před vesnicí ukrytou v Listí)jentak stát! Pojďme na rámen řekne Naruto,Sakura a Hinata přikívnou! Hinata uvidí před stánkem,Temari-která brečí,Hinata se rozeběhne za Temari,přiskočí k ní a zeptá se: Temari....Co se stalo??....Něco(zamyslí se a zpomene si)s Gaarou????????????-Řekne smutným hlasem! Temari,se podívá na Hinatu se slzami v očích,a odpoví:Ano.................je mrtev(strasne se rozbrečí!!
Hinate......se zastaví tep,spadne na kolena a celý svět se kolem ní točí!!a slzy jí tečou po celém těle!Sakura a Naruto přiběhnou Hinato,Temari co se stalo?? Co vám je?-zeptá se Naruto,Temari to všechno řekne! Naruto se zamyslí:Nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé za to zaplatí!!! Deidara!!!!Sakura se zeptá jakto? Naruto vikřikne:To ten z akatski=Deidara! Kolem nich všichni se zastaví a nastane hromoví klid! Ale Naruto řekne:Nevšímejte si toho-s úsměvem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hinata tam pořád klečí a brečí a v myšlenkách si říká:Co to dělám!! Ďiť..........já.........s ním nic neměla(že bych ho měla ráda?!)Ale oni neříkaly že našli tělo,,,takže je ještě šance..Že žije! musím ho najít! Miluju ho,pomstím se snad mi někdo pomůže!POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama