Kdyby to bylo trochu jinak...

17. června 2009 v 11:42 | Matsune - 2009-06-14 |  K
Tsunade seděla za svým stolem a přemýšlela o věcech, které se týkali Listové vesnice. 'Mám mu to dát, nemám mu to dát...' přemýšlela. "Chtěla jste se mnou mluvit?" zeptala se dívka, která právě přišla. Měla udýchaný hlas, udivené oči a zeleno-bílé vlasy. "Ach Kimari, ano. Chci abys


špehovala Tým 7." řekla Tsunade. "Dobře." odpověděla Kimari a ani se nezdržovala oslovením. "Co je to za holku?" zeptal se Jiraiya. "Jedna holka, o to se už starat nemusíš." "Ale pěkná..." jenže to už nedopověděl a jal se hnát ze dveří před zuřivou "bábi" Tsunade.
"Aaaahh...ahoj Sakuro-chan!" zařval když uviděl dívku s růžovými vlasy. "Ahoj Naruto..." řekla Sakura a pomyslela si 'celkem klidnej den, než jsi přišel ty Naruto...' a pousmála se. "Nazdar." řekl Sai když k nim seskočil ze stromu. "Co děláte?" zeptal se. "Co by?" zeptala se Kimari. Ostatní se otočili za hlasem a zůstali stát s otevřenou pusou ( Naruto začal slintat ). "Ahoj." zachmuřeně odpověděl Sai. "Co tady děláš a proč v TOMHLE převleku???" zeptal se. "Cože? Co tím myslíš?" zeptala se Kimari, ale okamžitě se lekla, poněvadž měla hlubokej hlas. "Jo co tim chceš říct???" začali řvát Naruto a Sakura na Saie. "No tím chci říct...radši nic." řekl a rozesmál se "Sami to zjistíte." odpověděl.
-------------------------
Nadávno potom měl Tým 7 misi. Naruto, Sakura a Kimari byli ve větvích a Sai s Kakashim hledali na zemi. Koho? Tobiho. Proč? Poněvadž on jediný byl tak tupý ( podle nich ) aby se nechal chytit a ještě k tomu všecko vyžvanil. "Kimari-chan, pamatuješ jak se ti Sai smál? Co tim myslel?" zeptal se Naruto, protože mu to pořád vřelo v hlavě. "Ale nic...vůbec nic." řekla Kimari a zčervenala. "Aha takže přece něco jo. Sakuro běž napřed, my si tady něco vyřikáme." řekl Naruto Sakuře a chytil Kimari za rukáv. "Nech mě Naruto." řekla Kimari. "Hele víš koho mi připomínáš? Sasukeho...ale ten je už asi dávno mrtvej..." zavzlikal Naruto. Kimari se zastavila a šla ho obejmout. "Je blíž než si myslíš..." řekla a místo Kimari tam najednou byl Sasuke. "SASUKE-KUUUN!!!" zařvala Sakura která chtěla vědět co se děje a schovala se za stromem. Sasuke ale na nic nečekal a políbil Naruto. "Sasuke-ku...???" zařvala znova Sakura ale tentokrát překvapeně.
"Kakashi-senseiiii!!!" ozvalo se z lesa. "Hele Saiy nechci tě vynechávat z této mise, ale mohl by ses prosím tě podívat co se děje?" řekl Kakashi. Sai na nic nečekal a vřítil se do lesa. Přeci jen...pomoct Sakuře bylo skvělé přidání pochvali od Kakashi-senseie...tolik milovaného Kakashiho... Po chvíli se ale ozvalo "Kakashi-senseiiii" znova a Kakashi tedy musel přiběhnout. To co ho vyvedlo z míry nebyl NaruSasu ale Sai kterej se na něj vrhnul jako...no jako žralok na ubohého utopence. "Kakashi..." začal ho pusinkovávat Sai. Kakashi se nemohl ani hnout natož odstrčit šukézního Saie. "Sakuro...pomóóóóc!" volal Kakashi o pomoc a Sakura konečně zaůtočila. Ale místo aby zaůtočila na Sai začala vřeštět jak o život. Po chvíli se to vyplatilo a nahoře byl Lee. Nee že by se to Sakuře nějak zamlouvalo, ale lepší někdo než nikdo žj. Ale místo aby se Lee snažil zachránit strom ( od těch úchyláků ) udělal přesný opak ( aspoň nějakej heterák ) a začal objímat Sakuru. A já sem se probudila, zapsala si tendle sen a dozvěděla se z něj že v brzké době najdu mrtvýho kluka ( čico ) a že se s nim budu ocumlávat v parku s autama ( číce )...
Poznámky:

Tak nevim nevim no. Buďte upřímní...co jinýho se dalo čekat od člověka co píše prvně takovýto příběhy???:DDD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama