Obyčejná noc u Akatsuki

27. května 2009 v 18:30 | pixelka - 2008-11-15 |  O
Byla ,,normální" noc u Akatsuki ale jediní kdo byl vzhůru byli Tobi a Deidara ,ale Deidara nebyl vzhůru dobrovolně , protože ho vzbudil Tobi .Proto ho chtěl Deidara praštit,ale najednou se z Deidarova pokoje ozvalo "zas**ná paralizace!!!!'' Deidara chtěl totiž Tobíkovi jednu vrazit ,ale


najednou se mu ozvala stará paralizace pravé ruky , takže to naštěstí Tobík neschytal,ale Dei-senpai si řekl "no a co mám přece ještě jednu ruku '' a tak se zase napřáhl tentokrát levou rukou,ale zase se zasekla těsně před Tobíkovou hlavou . Když pak otevřel oči (respektive oko) viděl že těsně za Dei-senpai stojí Zetsu a drží mu paži . To už se Zetsu chystal zakousnout se do Deidarovi ruky,ale Deidara se mu stačil vytrhnout a oba se před Zetsuem běželi schovat ke Kisamemu do pokoje,ale když tam vlezli uviděli Kisameho jak oplakává svoji pirani která se z toho šoku , jak sem vtrhli Tobík s Dei-senpai už nevzpamatovala a i kdyby jo , tak už měla stejně smůlu , protože hned na to se tu objevil Zetsu, který hledal Tobiho a Deidaru,ale pak když uviděl Kisameho mrtvou pirani , úplně na ty dva zapomněl a přiběhl ke Kisameho akvárku a chytl jeho pirani za ocas a okamžitě se do ní pustil . Kisame se na něj jenom smutně díval protože přijít s Zetsuem do křížku to je o život .

Najednou se ozvalo :,, Kisame nemáš sůl ? " To už na něj bylo moc , Kisame se rozbrečel a utekl směrem k dívčím záchodům . Když otevřel dveře , stála tam Konan a zpívala si ,, All I ever wanted od Basshuntera " tak šel radši brečet na zahradu .

Na zahradě však stál Zetsu a řek Kisamemu ,,nevíš kde jsou salát a ředkvičky ? '' Ještě mi zbyla půlka pirani a dal bych si k ní salát - to už bylo na Kisameho opravdu ,ale opravdu moc a tak zvolal : ,,to bych radši spal z Orochimarem v jedný posteli než poslouchat Zetsuovy kecy ! " Najednou s křoví vyskočil nahý Oro. a řekl :,,Postel je směrem v pravo . '' Kisame řekl : ,,To mě každej bere do slova ?!!! " a odešel směrem do kuchyně .

V kuchyni uviděl Kakuza jak se válí na stole v křeči smíchu , protože zjistil že má o korunu víc,ale jeho radost netrvala moc dlouho , protože nakonec zjistil , že půlka těch jeho zatím nastřádanejch peněz je falešná a přisel na to jenom díky Kisamemu kterej zrovna přišel a sedl si ke stolu . Protože Kakuzu měl o svoje peníze strach , tak je začal zkoumat a najednou přišel na to , že jsou falešný . Hidan přišel do kuchyně zrovna v okamžiku , kdy začal Kakuzu házet věci a tak řekl Kisamemu ,že se radši půjdou schovat na záchod .

Najednou se chrápání , které bylo slyšet z gauče se ztišilo , protože se Deidara ,který tam spal se probudil a když uviděl že všude lítají věci zakřičel:,, Juchů válka'' a poslal jednu ze svých jílových bombiček směrem k Peinovy do pokoje kde zrovna Pein spal s Konan

Nejednou se u dveří ozvalo ,,boooooom''
Konan už toho hluku měla dost - tak spolykala snad 30 prášků na spaní , jenže si nepřečetla ,že víc jak 26 prášku způsobuje zmatené blábolení a divné chování . Najednou s otevřely dveře od jejich ložnice a Konan vyšla ze dveří . Když vyšla , všichni ztichli . Najednou Konan zvedla ruku a zvolala ,,příroda volá !'' a šla ven . Ta je dneska nějaká divná řekl Kisame a Zetsu dodal ,, přírodě neporučíš !'' a šel za Konan . Pak najednou Deidara zašeptal Kisamemu ,, cos mu dal do čaje "a Kis řekl ,,takový to bílí co měla Konan na stole .
,, A kolik proboha ''obával se Dei ,,no já nevím asi celej zbytek '' (zbytek byl asi šedesát devět prášků) Chudáci řek Dei ,,snad nezmrznou" a dodal ,, sou 3 ráno tak jdem spát ne ??! "

Najednou se z tobiho pokoje ozvalo :
"KDE MAM LÍZÁTKO ?!?!"
Pak se spustila pátrací akce po lízátku . Hlavní role Sherloka Holmese se chopil Deidara , protože věděl že , by mu jinak nedal Tobián pokoj .
,,Já na to příjdu'' Zařval Deidara a v Tobiho oku se objevilo srdíčko.
,,Já věděl Sempai že mě v tom nenecháte ,,Skákal Tobi 100 metrů vysoko .
Deík řekl Tobimu ,,Tobííííšku skočíš mi do obchodu pro gel na vlasy s názvem ''Cool Akatsuki'' ?
Ano Senpai !!

Řekl Tobík a mastil si to do 14 mil vzdáleného obchodu .

,,UFFFFF '' oddechl si Dei a vytočil ,,určité,, číslo .
,,Orochimarova prodejna lízátek '' Ozvalo se
Ahoj tady Deidara
Co potřebuješ řekl Oroušek
Lízátko co si objednává Tobi
To nemam řekl Orochimaru
Když ti dám číslo na Sasukeho , zjeví se ti to lízátko záhadně v katalogu ?
Jasně !
,,Tak jo'' řekl Deidara a nadiktoval číslo
Lízátko tu bude do 4 vteřin
Tak Deidík začal odpočítávat 4,3,2,1 ...
*Cink*
Deidara otevřel dveře a vyděl balíček . Otevřel ho a vyndal lízátko.

Zhruba za půl minuty se tu zjevil Tobi s gelem v ruce .,,Tady je váš gel Senpai ,, vŘekl Tobi ,,Tobi polož ho támhle '' ukázal Deidara na stůl
Tobi tak učinil
Pak Daidara dal Tobimu lízátko a ozvalo se ,, děkuji Senpai '' a zmizel v ložnici .
,,Další z krku '' otřel si pot Deidara a šel spát .

Asi za hodinu Deidaru probudilo chrápání . Otevřel oči a tam uviděl jak leží vedle Tobíka . Úplně zrudnul a zařval ,,co tady k sakru děláš !!!! "
Já vás miluju lízátko - senpai . Řekl Tobi , který obímal velké lízátko od Deíka. To bylo na Blonďáka moc , dal Tobimu facku a řekl , že jedině on je jeho Senpai ! Vymodeloval malou bombičku a nechal lízátko vy bouchnout . to Tobíka probralo z euforie a řekl ,, máte pravdu Deidara - Senpai "a odešel spát k sobě ...

Zanedlouho přišly Konan s Zetsuem z ,,nucené,, večerní procházky v lese naposledy zvolali ,, Příroda to je naše síla ! '' a šli spát .

Poznámky:
tak snad se vám povídka líbila dělaly sme ji Jume TENSCHI dva dny

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama