O Sasorim z červených písků

27. května 2009 v 18:37 | YamatoYepper - 2008-12-29 |  O
Žil a tak trochu i byl, nejednou, ale víckrát, jeden chlapec. Jeho jméno bylo známé jen úředně. Jmenoval se Sasóriaš Kokk tak trochu Mokk. Jak se později dozvíte, nechal se přezdívat Sasori.
Na jeho životě nebylo v prvních vteřinách nic zvláštního. Porod proběhl skvěle. Po chvíli života však začal blouznit o loutkovém divadle, které bylo za těchto těžkých dob komunismu zakázané, jelikož pocházelo z Listové. Byla to doba, kdy v televizi běžely reklamy s panem Vajíčkem, a kdy se kvalitní věci daly sehnat jen v Tuzexu (včetně loutkového divadla z Taiwanu, jenže na to rodina Kokk tak trochu Mokk neměla).


V sedmi letech vyřezal Sasoriáš svou první loutku. Omylem ji však ztvárnil místo ze dřeva ze své ruky, čehož si v tomto uměleckém transu nevšiml. Loutka měla vypadat jako jeho dědeček. Vůbec tak však nevypadala. Naopak! Vypadala jako jeho babička zvaná Chiyo. Ano, tato babička byla tak šťastná , že ji chlapec vyřezal, že mu ruku vyspravila loutkovou technikou. Zabudovala do ní taky tajné plnící pero, aby už jej nikdy nemohl zapomenout doma.
A tak začala transformace Sasoriho na loutku. Celé to budilo dojem postupu Michaela Jacksona, jenže Sasorimu na rozdíl od něj neupadl nos, ale ucho se super tajně zabudovanou dvacetikorunou na pendrek.
V Sasoriho dvanácti letech nastal velký zvrat. Konečně ho Chiyo naučila vyrábět opravdicky drsňácký loutky se silikonovými nosními dírkami a ocelovými pružinkami. Jeho první loutkou byla jeho oblíbená zpěvačka Kakashia Hataková o které bylo známo, že je transvestita. Ta byla však za komunismu také zakázaná a tak ji Sasori poslouchal potají ve svém kazeťáku, který měl zabudovaný v levé noze.
Od těchto dob se v Sasoriho životě nestalo nic zvláštního.. Jen pár detailů jako to, že zabil své vlastní rodiče při jednom z jeho pokusů. Nainstaloval jim na hlavu pružiny a pak je pustil z deseti metrů po hlavě dolů. Pružinky však zklamaly. Sasoriášovi se to podařilo ututlat a pružinky začal oficiálně prodávat pod jménem Chiyo ( proto byla taky se svým schizofrenickým manželem zavřená a byla odsouzena k doživotnímu chytání ryb).
Později byl náš malý Sasori přidělen do neziskové organizace inženýra Peina Akatsuki.
Tam byl přivítán s otevřenou náručí plnou kunaiů.
A tak se stal ze Sasoriho neziskový výběrčí daní,životů.
Po deseti letech omylem zabil jednoho z členů Akatsuki s.r.o. Zkoušel na něm, jak moc působí jed, kterým později málem zabil Sakuru Harunovou a Babičku Chiyovou. Ono.. Asi by je zabil, kdyby si Sakura nevzpomněla, že musí za dvě hodiny být u kadeřníka, aby jí pocuchal kadeře,a tak nasadila své vnitřní já a Sasoriho sundala.
Protože omylem zabil člena Akatsuki, vytvořil loutku, pojmenoval ji Hiruko a schoval se doní. Takto přežil u Akatsuki až do doby, co potkal Sakuru..
A co z toho plyne ? Vždy si před setkáním se Sakurou Harunovou projděte její diář, aby neměla na spěch. A ještě že si máte dávat pozor na malé zákeřné mravence.
Dobrou noc .

Poznámky:
Doufám, že to nebylo moc trapné, a že vás to pobavilo .. Moje příští oběť bude asi Yuhi Kurenai.. Díky za kritiku ..

POZOR! Spoiler!
Věděli jste o Kurenai, že červené oči má z toho, že byla jako malá závislá na slzném plynu a po večerech si jej stříkala do očí? Že ne ? Dozvíte se i víc!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy | Web | 31. května 2009 v 18:39 | Reagovat

hh taQ to som newedela teda, to o Kurenai mi je nowinka :D xixi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama