Návrat 1.: Sasuke na scéně

27. května 2009 v 18:26 | Tobi_love - 2009-03-28 |  N
I to jednou do Konohy přišli Kankurou, Temari a Gaara.Byl hezký jarní den, okolo lítaly Hello Kitty a dožadovaly se pozornosti.Gaaru bohužel po cestě přepadly FanGirls a před jeho tetování ai mu


lihovkou načmáraly shonen, takže se na něj ostatní chlapci z Listové mile usmívali. Kankurou taky nebyl zrovna v pohodě, ale to dělaly ty 2, 3,... flašky saké, které vypil po cestě.Jediná Temari byla (kromě skutečnosti, že jí vypadla crazy konaktní čočka sharinganu se kterou si hrála na Kakashiho transvestitu, aby odpudila nepřátelé) úplně v pohodě.

Vzápětí se ale na scéně objevil Sasuke, kterého tam nikdo nečekal, protože to byl jeden z fillerů a po něčem se horlivě natahoval. Když se pak podívali pořádně, uviděli na zemi korunu.-To víte, Uchihovic Sasánek byl vždycky na peníze."Jaké štěstí!" zvolal pomalovaný mladík a už se jal sbírat korunu, když vtom přiběhl Naruto.
Gaara se samou radostí chytil za srdíčko, chudák má ho přece jen slabé(- asi po Itachim), načež se začal se Sasukém tahat o korunu.

"Sasuke!" zařval blonďák na celé hrdlo. "Sasukéé! Slyšíš mě?"zkoušel to. "Sasukéééé! Neignoruj mě! Hej Gaaro, ať mě neignoruje! Gaaro, posloucháš mě vůbec?! Temari, Kankurou! Takže vy taky, jo?!" křikl a na chvíli odbhěl kamsi pryč. Mezi tím nabízel Kazekage tomu klukovi v županu s neúhlednou mašlí, že s ním stráví noc, když mu tu korunu dá. Sasuke se začal červenat a pak špitl: "Když... když mě se líbí Naruto... tak... tady máš, to je ta koruna." celý červený s gestem Hinaty se uklidnil a dovětil "Tím myslím, že to beru.''A hodil po červenajícím se klukovi sexy pohled, ale nevšiml si, že už nějakou tu dobu to je, co se jeho láska vrátila. On si vlastně Naruta chudáka nevšiml ani předtím, takže žádná novinka.

"Sasuke, já tě..." řekl blonďáček, jenže zpozoroval, že jeho kamarád si ho pořád nevšímá. Ze zoufalství teda začal zpívat Lady Karneval a to už si ho všimli všichni. "Sasuké, já tě taky milujů!" vykřikl jinchuriki. Na to se Sasuke studem málem propadl do země, (jenže to nemohl- v konoze je skalnatá půda) ale blonďatý ninja na něj skočil a začal ho objímat a Jashin ví co ještě.
"Ty si mi ale pěknej sukničkář... ne počkej to zní blbě... Jo! Už vim! Ty si mi ale pěknej trenýrkář!" řekl ještě Gaara a šel rezervovat pokoj do hotelu, přece jenom korunu dostal a kazekage musí své sliby plnit.

Naruto ještě ležel na Saukem a nadšeně [nadšeně? nemá to být něco jinýho?] mu vykládal, že věděl že se vrátí, vždyť přece 'Domov je tam, kde na tebe někdo myslí'. "A kdo na mě myslel," nechápal župan-men "snad né ten úchylák Shikamaru, on se po večerech kouká na yuri a na díly, kde sem bez trička, sám sem to viděl! Na vlastní oči!"
Asi za pět minut drbání a pomlouvání Shikamara na střechu domu hned u cesty někdo skočil. Byla to žena. Vypadala hrozně... teda hrozně vytočeně.
Poznámky:

Tak, doufam že se vám to nelíbilo líbilo ^^ je to moje myslim první FF tak je to asi celkem slabý ale dík za přečtení. >,- druhej a asi i poslední díl tady bude asi ještě dneska- mam ho napsanej a jen ho přepíšu na počítači jo a to co je v hranatých závorkách a nakloněný to je muj názor . 3. druhý díl - Sukničkář a trenýrkár

"Karin?" nevěřícně zašeptal Sasuke s výrazem podpantofláka. "Jak si to jako představuješ, ty perverzáku!? Minulej tejden mi naslibuješ hory-doly a že si mě vezměš a teď se tady objímáš a ocucáváš s ňákym Kyuubi děckem! Tak to si teda odskáčeš hošánku. Tohle sme si nedomluivili, ty... ty... ty sukničkáři!..." řvala Karin na avengera přeručena vracejícím se Gaarou."On neleze za holkama, si hloupá? Řiká se trenýrkář! To je snad logický, ne? Mě třeba řekl, že má rád Naruta a že se mnou klidně stráví celou noc a vůbec, kdo ví, co s ním dělal ten pedofil Orochimaru! Jo a slyšel jsem, že prej sledoval Shikamara jak se kouká na Yuri a na díly, kde je bez trička!!" nevydržel to červenovlásek. To ale neměl dělat, protože Uchihovic se mezitím někam nepozorovaně vypařil, tím pádem si Karin začala vybíjet zlost na něm. Taky jí v tom asi podpořil ten nápis Shonen ai na kazekageho čele. Když už se konečně vybila, šla se opít.

V baru potkala Tsunade s TonTonem, jak zapíjejí prohru v pokeru a Red Bullem naspeedovaného Pikachu. To bylo radosti, že může sdílet stůl s pobíhajícím pokémonem, škytajícím a krkajícím různá nemravná slova. Když už se teda dost opila, šla hledat evendžra. Nejdřív zkoušela hledat v Ichiraku, ale tam byl jenom Chouji. Tak už to vzdala.

Ramenožrout se opatrně zeptal Gaary, jestli to s tim Shikamarem a Orochimarem myslel vážně, ale pro jeho smůlu mu bylo řečeno "Mnó víš, eh... " zkoušel se kazekage ještě vymluvit "to se má tak. Itachi mi to říkal. A Sasuke se i k něčemu přiznal. Ale nikomu to neříkej!" Posledních 5 vět ale řekl ex-jinchuriki tak nahlas, že to slyšeli všichni v okolí 50m.

Temari už se nestačila divit."Hele, kankurou, tolik překvapení v jednom dnu... nemám já dneska narozeniny?" zeptala se blondýna, která asi-jak se říká- nebyla moc chytrá [a tim nechci urazit blondýny, je jich spousta chytrejch] "To je ale hezká kytka" pomyslel si opilý mladík a odpověděl: " Ne, neumim jezdit na kole. A odežeň ode mě prosimtě ty dynosaury, TenTen. Oni mě koušou do vlasů a mě z toho bolí prst! " Jeho sestřička se jen podívala na nebe, jak to okoukala od Shikamara a povzdychla si.

Chvíli po té se od někud vynořila opilá červenovlasá kunoichi. "*škyt* Hele, zlato, ty v tom černym kočičim obleku, nešel by si *škyt* na chvíli ke mě?" stačila ještě říct a spadla na zem. Loutkař se k ní tedy připlazil, a to z důvodu, ýe neviděl jediný důvod, aby vstával ze země, když tam sou tak hezký ryby. Jen co se k ní přiblížil, začal jí prohledávat tričko, jestli v něm náhodou nemá tu korunu. Brýlaté emařce to jak vidno ani nevadilo-právě naopak.

Když Sasuke ucítil, že je vzduch čistý (jak by ne, když stál u vodopádu v lese), zkusil se vrátit zpět do Konohy.

Tedy přišel. Jenže uviděl Naruta, jak se od té doby, co odešel, ani nepohnul, Karin, jak leží na loutkaři a prozpěvuje si písničku Už nejsem volná, zmláceného Gaaru pokoušejícího se smýt si nápis Shonen a Temari hledající v kalendáři, kdy má narozeniny, byl z toho málem na prášky. Přišel k nehýbajícímu se ninjovi a pošeptal mu: "Hele, Naruto, měl bys zítra večer čas? Mohli bysme... " Naruto se jen usmál a mrknul na něj levým okem.

A tak Sasuke odcházel navstříc svému osudu. Šel s pomláceným Gaarou do hotelu a byl odpoštěn od závislé Karin. Taky se potají těšil na zítra, že půjde s Narutem do horkých pramenů. No a pak se začalo stmívat a všichni, krom Kankura, Karin a Temari odešli domů. Takže odešel domů jenom Naruto. Temari nešla domů, ale za Shikamarem, aby poznal, že živé ecchi je lepší než yuri na netu. Taky mu šla říct, že si má když je u něj zatáhnout okna, páč našla na photobucketu fotku ShikaTema."Ahoj Shikamaru, víš říkala jsem si...
Poznámky:

Tak a je to u konce. Díky za přečtení a ... dobrou noc, ať vás Inuyasha kouše celou noc ^^ + tam je napsaný vracejícím se Gaarou, ne zvracejícím se Gaarou

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katsu! (tobi_love) | Web | 28. srpna 2009 v 13:56 | Reagovat

tenhle, druhej díl i další povídky mam na svym blogu, takže ikdyž si to stejně nikdo nepřečte...  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama