moje první FF: Akatsuky na brigádě

24. května 2009 v 17:56 | xxxfire - 2009-04-17 |  A

Jednoho pěkného dne se Akatsuki sešli ve svém doupěti. Byli rádi že sou pohromadě ale mělo to jednu vadu "Nefunguje elektřina, neteče voda a a skrátka nic nefunguje" řval Deidara přes celé


doupě. "Jakto včera všechno fungovalo tekla vody a i elektř..." "TICHO" přeřval Tobiho Pein "nefunguje to proto že jsme nezaplatili účty". "To nám jako chceš říct že nemáme peníze???". "Jo přesně tak musíme si vydělat peníze" odpověděl Pein Kisamemu. "Tak nějaké nápady chlapci???" ptá se Pein". Chvíli mlčeli a pak konečně se ozval Hidan "mam to pudeme na brigády". "TO JE TEN NEJHORŠ, nejlepši nápad co sem kdy slyšel " odpověděl Pein. Tak se druhý den sebraly a šli do Konohy a ve svích týmech šli pracoval.
Kisame a Itachi šli čistit ulice nejdřív použil Itachi svůj ohen aby spálil papírky na popel a Kisame to pak svím vodním Jutsu spláchnul do kanálu.
Hidan a Kakuzu šli malovat paneláky neměli problémi a tak si řekli že už si půjdou vyzvednout peníze, Hidan se nechtěl zdržovat a tak skočil aby byl dole rychleji "počkám na tebe dole Kakuzu" řval Hidan.
Tobi a Deidara měli za úkol odbuchovat komíny a tak Deidara použil své jílové bomby ale to se Tobymu nelíbilo a tak začel brečet"senpai prosím nechte mě taky něco udělat!" žadonil Tobi "no dobře di se kouknout jestly sou mé bomby připravené na výbuch" "dobře už běžím" řval radostně Tobi "ano vše je připravené senpai" dobře a ted odpal" Deidara ani nenechal Tobiho odejít od komínu a BUM komín vybichl Tobi odletěl daleko pryč a křičel "proooooč senpai".
Mezitím vším tím pracováním se Pein a Konan vydali na oběd když dojedly tak k nim přišli všichni členi Akatsukia řekli že mají hotovo ale náhle potom k nim přiběhli rozzuření lidé a nadávali"co jste to udělali odbouchli jste špatný komín a přebarvili i okna a to nemluvíme o te zácpě popelem v kanále za tohle žádné peníze nedostanete". "Co kdybisme to šli zkusit do jiné vesnice???" navrhl Tobi "NE!!!!! já už na brigádu nejdu zařvac Pein a Akatsuky šli domů s prázdnou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama