Láska přes všechno

26. května 2009 v 18:30 | Lenalee Uchiha - 2009-05-18 |  L
,,Prase!"

,,Velký čelo! Růžovko!" Tahkle na sebe ječeli každý den dvě kunoichi - jedna blondýnka a jedna


růžovovláska. No,takhle na sebe řvali každý den,ale dnes to bylo o hodně horší. Začalo to tím,že se začali hádat kvůli Sasukemu. Nevinná debata skočila těžkou slovní přestřelkou,která skončila vzteklým prásknutím dveří domu Haruno.

Touto dobou ležela plavovláska na posteli a přemýšlela,zda by se měla Sakuře omluvit. Nakonec ani ona nešeřila pořádnými nadávkami. Nakonec to vzdala a únavou usnula.

Asi po dvou hodinách ji probudilo jemné zaklepání na dveře. Ino se pomalu zvedla a jen tak narychlo si upravila vlasy v zrcadle. Ať to byl kdokoliv, nechtěla vypadat mrzutě, ačkoliv doopravdy byla.

,,Jé Sakuro, co tu děláš?" zeptala se překvapeně Ino. Ať to měl být kdokoliv Sakuru rozhodně nečekala. ,,No já se ti chtěla o-omluvit za dnešek,víš? zakoktala Sakura rozpačitě,Doufám,že se nazlob-" nedokončila růžovovláska větu,načež se k ní přitiskli jemné Iny rty. Po dvou minutách se museli kriticky od sebe odtáhnout,protože jem nutně chyběl kyslík. Sakury tváře teď barevně ladily s jejími vlasy,možná trochu víc. , Sakra,tohle bude bolet' pomyslela si Ino,protože čekala,že jí vrazí Sakura facku. Její myšlenky se hned rozplynuli,když jí Sakura přitáhla k vášnivému polibku.

,Teď je Sakura má' problesklo Ině s úsměvem hlavou, než ji Sakura odtáhla do ložnice. Jen venku seděl malý zatoulaný kocourek, co se stal svědkem dívčí lásky.

Poznámky: Takže doufám,že se vám to líbilo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama