Krásné ráno u Akatsuki xD

26. května 2009 v 18:00 | Jume TENSHI |  K

Bylo ,,norlmání,, ráno u Akatsuki ,ale jediní kdo byl vzhůru byli Tobi a Deidara . Deidara však nebyl vzhůru dobrovolně , vzbudil ho Tobi . Deidara ho chtěl praštit,ale najednou se z obýváku ozvalo "zasraná paralizace!!!!'' Deidara chtěl totiž Tobíkovi jednu vrazit ,ale najednou se mu ozvala stará paralizace pravé ruky takže to naštěstí Tobík neschytal. Ale Dei-senpai si pro sebe řekl "no a co mám přece ještě jednu ruku '' a tak se zase napřáhl tentokrát levou rukou,ale zase se zasekla těsně před Tobíkovou hlavou .


A když pak Tobi otevřel oči (respektive oko) viděl že těsně za Dei-senpai stojí Zetsu a drží mu paži. Ale to už se Zetsu chystal zakousnout do Deidarovi ruky,ale Deidara se mu stačil vytrhnout .

Oba se před Zetsuem běželi schovat ke Kisamemu do pokoje,ale když tam vlezli uviděli Kisameho jak oplakává svoji pirani , která už to měla za sebou . Hned na to se tu objevil Zetsu,který hledal Tobiho a Deidaru,ale pak když uviděl Kisameho mrtvou pirani úplně na ty dva zapomněl .Přiběhl ke Kisamovi a achytl jeho pirani za ocas a okamžitě se do ní pustil . Kisame se na něj jenom smutně díval a najednou se ozvalo:,, Kisame nemáš sůl?'' to už na něj bylo moc , Kisame se rozbrečel a utekl směrem k dívčím záchodům .

Kde stála Konan a zpívala si ( pokut to jde nazvat zpěvem )All I Ever Wanted.Tak šel radši brečet na zahradu .

Na zahradě však stál Zetsu a řekl Kisamemu ,, nevíš kde jsou salát a ředkvičky ? " Ještě my zbyla půlka pirani a dal bych si k ní salát . To už bylo na Kisameho opravdu ,ale opravdu moc a tak zvolal : To bych radši spal z Orochimarem v jedný posteli než poslouchat ty Zetsuovy kecy .To vykoukl oroxicht z kroví a řekl : ,, Vážně " ? Kisame řekl : to mě každej bere do slova ?!!! a odešel směrem do kuchyně .

V kuchyni uviděl Kakuza jak se válí na stole v křeči smíchu , protože zjistil že má o korunu víc,ale jeho radost netrvala moc dlouho , protože nakonec zjistil že půlka těch jeho zatím nastřádanejch peněz je falešná . Pak přišel Hidan .Přišel zrovna v okamžiku , kdy začal Kakuzu házet věci a tak řekl Kisamemu že se radši půjdou schovat na záchod . Chrápání které bylo slyšet z gauče se ztišilo , protože se Deidara který tam spal probudil . Když uviděl že všude lítají věci zakřičel:,, Juchů válka'' a poslal jednu ze svých jílových bombiček směrem k Peinovy do pokoje kde zrovna Pein spal s Konan.

Konan už toho hluku měla dost - tak spolykala snad 30 prášků na spaní -jenže si nepřečetla že víc jak 10 prášku způsobuje zmatené blábolení a divné chování. Otevřely dveře od jejich ložnice a Konan vyšla ze dveří když vyšla všeci ztichli . Najednou konan zvedla ruku a zvolala : ,,Příroda volá !'' a šla ven . Zetsu dodal ,, přírodě neporučíš a šel za konan ,, . Pak najednou Dei zašeptal Kisamemu - cos mu dal do čaje ?!? a Kisame řekl ,,takový to bílí co měla Konan na stole ,,.Kolik proboha obával se deík ,,no já nevím celej zbytek '' (zbytek byl asi 100 prášků).Chudáci řekl deík a dodal : Je kolem 3 ráno tak jdeme spát ne ??!

Najednou se z Tobíkova pokoje ozvalo: ,, KDE MAM LÍZÁTKO ?!?!'' a pak se spustila pátrací akce po lízátku . Hlavní role Sherloka Holmese se chopil Deidara protože věděl že , by mu jinak nedal tobián pokoj . ,,Já na to přijdu'' Zařval Deidara a v Tobiho oku se objevilo srdíčko . ,,Já věděl senpai že mě v tom nenecháte ,,Skákal Tobi 100 metrů vysoko . Deík řekl tobimu ,,Tobííííšku skočíš mi do obchodu pro gel na vlasy s názvem ''Cool Akatsuki'' ? "Ano senpai" Řekl tobík a mastil si to do 14 mil vzdáleného obchodu .

,,UFFFFF'' oddechl si Deík a vytočil ,,určité,, číslo . Po krátké chvíli se ze sluchátka ozvalo : ,,Orochimarova prodejna lízátek ''
Ahoj tady Deidara . co potřebuješ ? řekl Oroušek.
Lízátko co si objednává tobi.
To nemam řekl Orochimaru.
Když ti dám číslo na Sasukeho zjeví se ti to lízátko záhadně v katalogu ?
Jasně ! řekl okamžitě Oro. ,,Tak jo'' řekl Deidara a nadiktoval číslo (samozdřejmě falešné ) ,,Lízátko tu bude do 4 vteřin " řekl oro .
Tak deidík začal odpočítávat 4,3,2,1 ... *Cink*
Deidara otevřel dveře a viděl balíček otevřel ho a vyndal lízátko .
Zhruba za půl minuty se tu zjevil Tobi s gelem v ruce .
,,Tady je váš gel senpai ,, Řekl Tobi.
,,Tobi polož ho támhle '' ukázal Deidara na stůl.
Tobi tak učinil. Pak Deidara dal Tobimu lízátko a ozvalo se ,, děkuji senpai '' a zmizel do ložnice.

,,Další z krku '' otřel si pot Deidara a šel spát.Asi za hodinu Deidaru probudilo chrápání otevřel oči a tam uviděl jak leží vedle Tobík. Deidra zařval co tady k sakru děláš ? Ty perverzní prase ?!?.
Já vás miluju lízátko senpai řekl ze spaní Tobi obímající velké lízátko od Deíka. To bylo na deiho moc dal Tobimu facku a řek že jedině on je jeho Senpai ! Vymodeloval malou bombičku a nechal lízátko bouchnout - to tobíka probralo z euforie .
Tobík se rozbrečel a šel spát k sobě .

Zanedlouho přišly Konan s Zetsuem z ,,nucené,, večerní procházky v lese naposledy zvolaly ,, Příroda to je naše síla ! ''' a šli spát.

POZOR! Spoiler!
tagze napsat tuhle povidku trvalo docela dlouho xD asi tri dny Laughing out loud ptz jsme ji psala spolecne s Pixelkou-san Laughing out loud bohuzel problem byl v tom ze jsem srsely napadama jenom o Ajine a to nas vzdycky ucitelka presadila xD a nebo na obede ale kdyz jsem dojela domu vsechno jsem zapomela tagze jsem musela cekat az Pixelka-san prijde na skype aby jsme to mohli sepsat Laughing out loud tak to je vsechno Smiling

Arigatou Pixelka-san za to ze si to se mnou prezila Laughing out loud

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama