KONOHA HIGH SCHOOL 1. a 2 DÍL

26. května 2009 v 18:17 | denisa.97 - 2009-05-19 |  K

Dnes Sakura vstávala jinak než obvykle,obvykle vstávala do školy radostí a teď Nudou.Protože Sakura Se musela přestěhovat ze svého bývalého domova a teď bydlí v Konoze a Chodí do nové školy. "1.den nové školy to zase bude hrůza bude pěkná nuda určitě nezapadnu mezi ně a nebudu mít žádné kamarády.


Sakura vyšla z domu a celou cestu do školy poslouchala mp3.Už byla u školy a čekala na to až bude škola otevřená.Kolem sebe viděla jak kolem ní prošla skupina holek .Sakura se je snažila odposlouchávat "hele holky slyšely jste že v naší třídě bude Sasuke A Itachi Uchihovi ." "Ty jo Ino to je super jak si to zjistila" "No víš Temari mám sví zdroje" "tak už půjdem do třídy holky" "jasně Hino".Sakura už šla do třídy sedla si do nějaké lavice.(pozn.Autora lavice bylo po 3)Pak si k ní přisedly dvě dívky."Ahoj já jsem Ino kdo ty?" "Já jsem Sakura" "A já jsem Hináta ale můžeš mi říkat Hino" "Moc ráda vás poznávám" "Můžem sedět s Tebou?" "Jo jasně Hino" "Teď budeme mít hodinu s naší třídní učitelkou Kurenai" "A je dobrá?"zeptala se Sakura "Jo docela jo"řekla Hinata .Za chvílii uslyšely holky zvonek "CRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR" za minutu přišla Kurenai do třídy."Dobrý den"pozdravila žáky Kurenai " Já jsem vaše třídní učitelka" "posaďte se"
"takže děcka nejprve se seznámíme já se jmenuji Kurenai Yuuhi .A vím že se asi všichni znáte ale máme tady novou žákyni Sakuru nevím jestli ji všichni znáte ,Sakuro pojď sem
.Takže to je Sakura doufám že se jí ukážete ve své nejlepší stránce. Tak a teď sezení,no nechám vás sedět jak jste ale jestli uslyším stížnosti od jiných učitelů hned vás přesazuji."
1.hodina uběhla rychle a byla přestávka . "Hele Sasuke všimnul sis Sakury je kočka že jo"
" Itachi nevím co na ní vidíš" "Je hezká" "Ale Sasuke tobě se líbí Temari že jo" Sasuke zrudnul a tvářil se jako by nic . "ne Itachi proč si to myslíš" "protože jsem viděl její fotku na tvým stolku a bylo na ni srdce" "no jo tak dobře no ale nevykecáš to a já taky ne"
"dobře platí"Den utekl jako voda a Sakura se loučila s kamarády a šla domů. "Ahoj mami , jsem doma" "Ahoj boučku na stole máš večeři" "tak co jak se ti líbilo ve škole" "Suprově mám hodně nových kamarádů" "to je bezvadný a běž si připravit na další den"
V Uchiha Sídle: "Sasuke pojď sem mi pomoct" "teď nemůžu mám práci" "Ale Sasuke neocumlávej se s tou fotkou to můžeš později" "No tak co chceš?" "rodiče chtěj přetáhnout nějakej nábytek tak mi pojď pomoct" "no jo už jdu"
Ráno u Sakury doma:
Ráno se Sakura už vzbudila s radostí měla jít s Ino Hinou TenTen a Temari do školy.
Šla se upravit do koupelny upravila si vlasy nasnídala se a to už na ni čekala Ino Hina Ten a Temari .Ve třídě bylo o přestávce rušno. "Ty jo to tady nemůže být jednu přestávku klid" "určitě ne když je tady Naruto Sasuke Itachi Neji a Sai" " A proč" "protože to jsou ti nejhlučnější kluci ve třídě" "Aha" " a co teď máme?" "teď myslim že češtinu" na ni máme koho ?" "to newim" najednou do třídy vešli 3holky "ach ne Karin jde" "Kdo je to?" "to je taková namyšlená kráva která musí mít každého kluka kterého chce minule to byl Sasuke ."
"Áááá takže ve třídě je nová holka jo Ino nevim proč se s ní bavíš vždyť vypadá jako coura
vlastně ona tak jenom nevypadá ona coura je" "to se povedlo Karin hihih" smějou se její kámošky "Karin! Já si myslím že coura nejsem podle mě to jsi ty dokonce tak i vypadáš a jak jsem slyšela chceš každého kluka takže nový jméno pro tebe d***a co myslíš hodí se na tebe perfektně že jo"
jak to Sakura dořekla celá třída se začala smát tak Karin odkráčela zase pryč. "Jaksi to dovoluje Na tebe takhle řvát Karin vždyť to neni normální" "Neboj se nenecháme to tak"
Poznámky:

Doufám že se vám to líbilo jsem nováček tak doufám že budete hodnotit s citem jinak moc děkuju že ste si to přečetli

KONOHA HIGH SCHOOL 2.DÍL

Zatím ve třídě už byla hodina. "Takže Dobrý Den ,posaďte se" "Teď budeme mít hodinu češtiny já jsem váš učitel na češtinu" "Jmenuji se Kakashi Hatake""Takže abych si vás prozkoušel tak půjde někdo k tabuli ." Sasuke se schoval pod lavici hned jak to učitel uviděla tak si Sasukeho zavolal "Tak Sasuke pojď ty." Neochotně vstal a šel napsat na tabuli řešení." No teda spíš nic nepsal protože to nevěděl" "no dobře někdo jiný kdo by to napsal ,no nehlaste se všichni" ale potom se přihlásila jediná Sakura "Sasuke běž si sednout" a Sakuře dal křídu. "No Itachi od kdy tobě se líbí šprtky" "od nikdy taky se mi nelíbí" "Aha ale mě se šprtky líbí" "Takže Temari je tabu" "hm…… jo" "no jo s tebou je to hrozný" hodina uběhla rychle.Přestávka byla rušná jako vždy.Další hodinu měli tělocvik.Všichni šli do tělocvičny(kluci i holky mají tělocvik spolu snad to nevadí)A co nezjistili jejich učitel na Tělák byl Gai Sensei "Ach bože to bude zase 100kliků a 1000 lehů sedů." "No jo Sasuke tolik si to neber." "A co si nemám brát" "No tu nenávist k němu" "No tak ty máš co řikat ty jsi každém den nasranej až do večera a kdo to má snášet ty tvoje nálady je to hrůza." "Horší je když se nas**eš ty Sasuke to pak je celej bům naruby" "No tak to už neřeš a pojď" "Jo Tělocvik na ten jsem se tolik těšil" "Lee si v pořádku" "No Samozřejmě Sasuke co bych nebyl" "no jenom že člověk co má takovou radost z těláku není normální." "Aha" "Zdar děcka já jsem váš učitel na Tělesnou výchovu." "Hele itachi proč nám každém učitel nebo učitelka říkají děcka" "co já vim maj pro to důvod" "takže kluci se jdou převléknout do bot na ven a půjdou ven a holky půjdou do velké tělocvičny" "A je to tu zas" poznamenal sasuke"Zas ty jeho nálady to bude zase den"poznamenal Itachi . Nejdříve šel učitel do velké tělocvičny k holkám a řekl jim co budou hrát. "Takže máte více možností a bedete hlasovat kdo chce co? Jo? máte na výběr buďto Basketball nebo Voleyball .Tak co co si vyberete? Kdo chce Basket?" všichni kromě Karin dali všichni ruku nahou "A Volleyball" teď dala nhoru ruku jenom Karin "Dobře hrajem basket příště z něho budete zkoušeny."Holky se rozdělily na 2 skupiny skupiny byly : kapitáni"Sakura a Karin.Ve skupině Sakury byla Ino Hina a Hitomi a ve Skupině karin byla Ten Ten,Temari,Rebecca.A potom zčali holky hrát
Teď šel učitel zase ke klukům a ty se tam válely na zemi neb na žíněnkách jediný Lee tam dělal kliky.A natož Naruto Ten dokonce i spal .Gai Sensei zapískal na píšťalku a všichni z toho měli šok hlavně Naruto. "Co se tady tak povalujete to už i ty holky něco dělaj ." Takže padejte na hřiště a rozdělte se do dvou skupin sasuke a Naruto budou kapitáni a budem hrát fotball." Týmy byli: Sasuke,Lee,Itachi,Sai a Naruto Kiba Shikamaru Neji .To zase kluci hráli fotbal dokud nebyli vyčerpaní.
Po té co hodina skončila měli opět rušnou přestávku.Ale tuto přestávku se stalo něco zajímavějšího
Poznámky:

Doufám že se vám to líbilo

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama