Kakashiho rozhodnutí-1. díl-Začátek

26. května 2009 v 18:18 | Marcius - 2009-05-23 |  K

Kakashi si vzpoměl na Tsunadina slova: "Musíš se rozhodnout. Sasuke se svou skupinou brzy zaútočí na Konohu. Chápu, že to byl tvůj student, ale máš možnost ho zastavit." Při těchto slovech v hlavě se Kakashi procházel Konoze. "I kdybych přijal, co když nejsem dost silný, abych ho zastavil."


Kakashi přemýšlel. Ještě nikdy nestál před tak těžkým rozhodnutím. "Kakashi!"
ozvalo se najednou za ním. Otočil se a uviděl Guye. "Kakashi, už jsi se rozhodl jestli půjdeš na misi?"
"Ještě ne,"
odpověděl Kakashi, "myslíš, že bych měl?" "To rozhodně a jestli půjdeš,jdu s tebou."
Kakashi nevěděl co má říct. "Musím se ještě rozmyslet."
odpověděl.
Dlouho Kakshi chodil po Konoze. Vylezl na kopec s hlavami Hokage a začal dále přemýšlet. Dlouho takto chodil takto přemýšlel. Podíval se dolů a uviděl Naruta, jak přemýšlí. Došlo mu, že přemýšlí o Sasukem, jak chce zničit Konohu. Kakashi si teď už myslel, že bude muset přijmout. Navíc s ním půjde Guy. Kakshimu svitlo. Seskočil ze skály a bežel k Tsunade. Když tam přiběhl, čekal tam už Guy. "Tsunade-sama," řekl Kakashi, "už jsem se rozhodl, jdu na misi." "No konečně."
řekl Guy. Tsunade se vložila do jejich hovoru: "Takže, Vy dva a já budem tvořit pro tuto misi tým Tsunade, náš úkol je zastavit Uchihu Sasukeho, před napadnutím Konohy, vyrážíme!" Všichni tři vyrazili směrem ke zvučné. Netrvalo dlouho a napadl je anbu s odznakem zvučné na masce. "Teď se uvidí jak umí Konoha bojovat."
říkal anbu. "Konoha senpuu!"
rozkřičel se Guy a vyrazil po anbuovi. Ten ho však zastavil jednou rukou, odhodil ho a začal dělat pečetě vůl, drak, kohout, tygr. Guy po něm vyrazil znovu, anbu ho znovu chytil a řekl: "Technika zvučných nervů." Zmáčkl Guyovi nohu a z Guyových uší vyrazil proud krve. Takový proud vyrazil i z jeho ramen a kolen. Guy spadl na zem a nemohl nic dělat. Byl v bezvědomí. Tsunde ho začala léčit a zařvala: "Kakashi znič ho, já vyléčím Guye!" Kakshi si oddělal čelenku ze svého Sharinganu. Začal dělat pečetě a po asi 10 sekundách vykřikl:"Živel voda, technika vodního draka!" Anbu jen udělal pečetě a řekl: "Kawarimi no jutsu." Drak mu nic neudělal. Ze stromu poblíž vyskočil anbu a řekl: "Kuchyiose no jutsu." Před Kakashim se objevil velký pták, velký asi jako on, podobný vlaštovce. Anbu si na ni nasedl a vzlétl do vzduchu. "Zazpívej!" řekl. Ze zobáku vlaštovky se ozval pronikavý tón, který Kakshiho uspával. Uviděl jak usnula Tsunade. Anbu seskočil z vlaštovky a s kunaiem se vrhl na Kakashiho. Hudba, kterou ta vlaštovka zpívala, byla omamná, ale ne pro anbua. Kakashi nevěděk co má dělat.
Pokračování za týden

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama