Jashin? Jashin!

25. května 2009 v 22:50 | Akiko - 22. 1. 2008 |  J
Už je to hodně dávno, co Hidan, tehdy ještě náctiletý, seděl ve svém domě, který byl skrytý ve Skryté vesnici, která byla skrytá…no nechme toho…a sledoval svůj oblíbený televizní pořad Zabij koho můžeš, a vyhraj cenu.


Rodiče už neměl, zabil je, když mu nechtěli koupit Xbox 360 a on tak byl nucen pařit na tom starém krámu z roku cihla, který fungoval jen když chtěl. A to nebylo často. Ale neodbíhejme od tématu.
Na konci každého dílu bylo řečeno, o co se bude soutěžit příště. Ovšem na konci tohohle dílu moderátor - což byl mimochodem sám velký Orochimaru - oznámil, že cena, která je přichystána na příště, je tak supermegacoolová, že ji nemůže prozradit. Ale jinak že přeje pěkný den a spoustu nevinných lidí zabitých právě VAŠÍ rukou. Nebo katanou, to je fuk.
Hidan vyskočil z křesla, do kterého svým rychlým pohybem shodil popcorn, pizzu i colu, které měl na opěradle, a začal po pokoji tancovat, různě hopsat a vůbec vyvádět všelijaké kraviny, až vypadal jako nějaký šaman z kmene Uta-uta při svém rituálu.
Rozhodl se, že tu supermegacoolovou cenu vyhraje právě on, a z toho rozhodnutí byl tak na větvi, že si znovu sedl do křesla. Teda spíš do toho bordelu, co tam nadělal popcorn a spol. A tak byl přinucen se po několika letech znovu umýt. Potom si sbalil věci, zamkl svůj skrytý dům ve skryté…ok, už mlčim…a vydal se na cestu do sídla velkého moderátora.
Najít sídlo nebyl žádný problém, všude byly cedule jak kr…jako velký přežvýkavec s rohy. Hned u vchodu ho zastavil divný chlápek s brýlemi, možná kameraman. Zeptal se Hidana, zda jde do soutěže, a když se mu dostalo kladné odpovědí, podal Hidanovi přihlášku, ať ji vyplní. Hidan se snažil nedat najevo, že neumí číst a natož psát, ale nakonec se stejně musel zeptat na radu. Společnými silami vyplnili přihlášku a pak mohl Hidan vejít.
Prošel dlouhou chodbou, až se dostal ke dveřím. Otevřel je, a uviděl dlouhou místnost, po obou stranách zrcadla s takovejma těma žárovičkama okolo a pod zrcadlem stolek s líčidly. Hidanovi to připomnělo tu reklamu na Make-up filmových hvězd, nebo tak nějak to bylo. Hnedka se ho ujala taková hnědooká blondýna, s prsama snad až na zádech, usadila ho na židli a pustila se do jeho úpravy. Zastřihla mu vlasy, zamaskovala beďary a dala trošku růžové na tváře. Když mu chtěla namalovat i stíny, zvedl se Hidan ze židle a div neutíkal na druhou stranu místnosti. Otevřel dveře, které tam byly, a dostal se…na záchod? Vběhl do druhých dveří a málem srazil několik soutěžících. Po chvíli přišel Orochimaru a sdělil jim pravidla. Hidan zíval nudou, v pravidlech se vyznal jak ve vlastní kapse (tedy ne že by nějakou měl).
Pak zazněl gong a všichni se rozprchli po sídle. Ovšem až na Hidana. Ten při prvním kroku zakopl a spadl přímo na kameru, která byla v rohu. Následovala řetězová reakce a vše, co bylo nestabilní, popadalo. Hidan zrudnul studem, Ori zrudnul vzteky, a diváci, kteří to sledovali, zrudli smíchy. Když se Hidanovi konečně povedlo vyhrabat z kabelů, byla víc jak polovina soutěžících po smrti. Nechtěl zůstat pozadu, proto se s vervou pustil do zabíjení všech, co byli zmalovaní jako on. Chudák Ori měl namále. Hidan dál běhal po sídle a když konečně zabil posledního zmalovance, ozval se gong ohlašující jeho vítězství.
Vrátil se zpátky do maskérny, tam ho blondýnka dala do pořádku a pak teprve mohl před kamery. Orochimaru ho oficiálně vyhlásil vítězem a poslal ho ještě jinými dveřmi do další místnosti. Tam v úplné tmě seděl nějaký divný chlap, který mu nejdřív popřál a pak mu řekl, že jeho cena je nesmrtelnost, ovšem musí mu obětovat každého koho zabije. Pak mu ještě sdělil, jak toho dosáhne a bla bla a vůbec ho nenapadlo, aby Hidanovi sdělil, jak se vlastně jmenuje. Když se ho zeptal, chlap si nemohl vzpomenout. Asi byl senilní, nebo měl Alzheimra. Po půl hodině si vzpomněl, a tak se Hidan dověděl, že se jmenuje Jashin.
A tak už víme, jak Hidan přišel k Jashinovi a k tomu, že je nesmrtelný.
Poznámka : Gomen, všichni zapřísáhlí Jashino a Hidanofilci, ale mě to nedalo a musela jsem to napsat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anko Mi-tarashi | 27. května 2009 v 16:30 | Reagovat

Uaaaaaa, tak to je mazec! Sice jsem Hidanofil, ale tohle je fakt supr! :-D

2 Lucy | Web | 31. května 2009 v 17:37 | Reagovat

hehe good ked wies ako k tomu dosiel a wymyslis swoju werziu to je prcaa :D:D hh

3 Tiffa | 29. července 2009 v 8:46 | Reagovat

XDD já sem sice obojí ale suprrrr :-D  :-D  :D

4 DeiDei girl-uchiha | E-mail | 21. října 2009 v 12:39 | Reagovat

ÍÁÁ jsem sice Hidanofilka, ale tohle je něcooo  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama