Jak to dopadne když se někdo splete nebo opije

25. května 2009 v 22:48 | Narutto - 2008-12-30 |  J
Jednoho krásného dne jak se Naruto probral hlavou mu běhalo hodně myšlenek ale urovnat je vůbec nemohl a pak si řekl.


"Proboha, ta párty byla ale zabiják, skoro vůbec nic si nepamatuji." V tom jeho pozornost upoutala jedna věc na zemi, bila to růžová podprsenka.
"Které holky tahle podprsenka může jenom být, a proč ji tady vůbec nechala?" Když přemýšlel nad těmihle dvěma otázkami tak si všimnul že jeho šaty jsou taky roztržené jakoby je z něj někdo strhnul, a že má na sobě hodně škrábanců, otlačků od zubů a jeden veliký cucflek na krku.
"No bože můj mě trefí šlak buď jsem se porval s nějakou holkou a nebo jsem s ní strávil noc. Teď budu hlavně muset zjistit která se stala mou vyvolenou, doufám že to je Hinata sice je tichá ale je hezká a moc milá. No dobrá je načase se obléct a pustit se do pátrání ať to vím co nejrychleji."
Naruto se oblékl, dal si instantní ramen a šel hledat ženu pro kterou odhodil všechny zábrany.
"Tak kdo všechno byl na té párty?" ptal se sám sebe až dokud nenarazil na Sakuru. Byl tak moc zamyšlený že jí srazil na zem a ona přistála na ní. "Aahoj Naruto-kun," vykoktala ze sebe zrudlá a nervózní Sakura.
"Ahoj Sakura-chan," vykoktal ze sebe ztuhlý Naruto kterému přišla na rozum jeho ranní otázka a v mysli si řekl.
"Bože můj Sakura je celá rudá a tak blízko není to ona?"
Vůbec si však nevšiml že ho zpoza rohu někdo sleduje.
"Tak ty se mnou strávíš noc a teď se tu válíš s ní." Řekla si tajemná postava a hned odešla.
Po chvilce se postavili a Naruto se Sakuri zeptal.
"Nevíš co jsem dělal na té párty prosím tě? Nějak jsem toho až moc vypil a teď si nemůžu vzpomenout co se tam dělo."
Sakura se usmála, dala si ruku za hlavu a poškrábala se tak na krku.
"No víš to je taková náhoda že já si toho taky moc nepamatuji. Vzpomínám si jen na to jak se mně pokusil opilý Lee políbit a že jsem pak byla několik hodin na záchodu, protože mi bilo moc špatně."
"Aha takže neviděla jsi mně asi s nějakou holkou?"
"No vlastně jo ale tys tam byl prakticky se všemi až na mně."
"To vážně?" řekl vybouraný Naruto při pomyšlení že si začal s několika holkami najednou.
"No jo ale zdá se mi že ses nějak moc lepil na Ino. Poslyš není to náhodou tak že máš něco s Ino a zjišťuješ jestli si to na vás někdo nevšimnul." Zeptala se Naruta podezřívavá Sakura s ďábelským úsměvem na tváři.
"Ne, ne, není to tak jak si myslíš, to je určitě jenom nějaký z tvých komplexů žárlivosti na Ino."
"Cos to říkal?" zeptala se ho Sakura a Naruto už byl hlavou v zemi, po chvilce se posbíral a řekl jí.
"Dík ti za informace už vím aspoň trochu co jsem dělal, měj se tedy."
"No dobře Naruto, měj se." Rozloučili se a Naruto šel dál.
"Tak a teď bude moje zastávka Ino, doufám že to není ona. Tak domýšlivou, naivní a provokativní holku bych nikdy nechtěl, i když je moc hezká není to holka pro mě." říkal si Naruto sám pro sebe.
"Nazdar Naruto-kun, jak se ti dneska vede a co jako jsi dopadnul?"
Když se Naruto otočil všiml si že to je Kiba s Akamarem.
"Nazdárek vy dva, víš no já jsem nedopadl celkem super a vy jak jste dopatli?"
"Ale úžasně nemůže nám být lépe, jinak při řeči, jak jsi dopadnul s Ino?" "Cože?" tentokrát to už vykřiknul nahlas.
"Ty si to asi nepamatuješ hehe, víš co jsme spolu toho tolik vypili tak jsme začali rozebírat to jeká je Ino sexi kost. Pak jsi řekl že se jí pokusíš sbalit a já ti řekl že jsi měkký."
"To jsem fakt chtěl udělat? Tak to ti nesežeru ani za nic."
"Ale jo je to tak, pak si řekl že za chvilku ji dokážeš dostat taky do postele. Tak jsme si na to plácli a že jestli se ti to povede tak ti platím ramen a jestli ne pak platíš."
Naruto na se Kibu díval pohledem ve smyslu to není pravda já jsem taký prask že to není pravda, no vtom si všimnul Kiba cucflek na jeho krku.
"No tě prsk, to je ale cucák co máš na krku. Řekni jaká byla, jaké to bilo?" "Hehehe tak to vypadá že jo nic si z toho nepamatuji ale musela být pořádně divoká protože jsem měl oblečení roztržené a celý jsem doškrábaný od nehtů." "Tak mi to připadá kamaráde že platím, hehe je vidět že se ti povede všechno co řekneš. No pojď jdeme se najíst."
Naruto celou dobu přemýšlel jak se jí na to zeptá a jak zareaguje když se jí to zeptá.
"Nazdárek kluci, co to dneska bude?"
"Tři extra velké porce tady pro chlapáka, pro mě a Akamara."
"A co to slavíte jestli se smím zeptat?"
"No tak tady z Naruta se stal pořádný chlap v noci hehe," poznamenal Kiba s úsměvem od ucha k uchu.
"Tak tady to je, nechte si chutnat."
Když se najedli vyšli ven a rozešli se, Naruto si to nasměroval do květinářství kde dělá Ino.
Když došel před něj zastal a řekl si.
"Tak a jsi tady, to zvládneš když si jí už dokázal svést tak tohle bude malina."
Když vešel dovnitř první věc co spatřil byl letící květináč který ho srazil rovnou k zemi.
"Ty hajzle jak se opovažuješ se mi ukázat na oči po tom co jsi udělal, já tě zabiju," křičela na něj rozzuřená Ino a pomalu k němu kráčela s dalším květináčem v ruce.
"Já nevěděl o tom že ti to tak vadí promiň, já jsem byl opilý, já jsem nevěděl co dělám, jsi přece tak krásná tak jsem se neudržel." Křičel vystrašený Naruto a přitom si kryl tvář, Ino se zastavila, položila květináč, klekla si k němu a řekla.
"Tak ty ses mi přišel omluvit a já tě ani nenechám nic říct," řekla něžně Ino Narutovi a objala ho.
"Já jsem se tě hlavně chtěl zeptat že co se dělo na té párty."
"No tak nejdříve jsi mně vyzval k tanci, co mně překvapilo ale šli jsme si zatancovat. Pak jsme se šli projít ven a říkal jsi mi velmi krásné věci, vlastně jsi mi vyznával lásku, ale když jsi mně šel políbit tak jsi mi řekl že si děláš srandu že to byla jenom stávka. Poté jsem ti dala pořádnou přes dršku a odešla zpátky."
"Tak za to se ti chci vážně omluvit, víš Kiba mě vyhecoval a já jsem byl natolik opilý že jsem to vážně udělal. Ale nevíš mi prosím tě říct jestli jsem nebil s nějakou jinou holkou?"
Ino se na něj podívala že proč se na něco takového může ptát a pak si taky všimla ten velký cucflek který má na krku.
"Takže ty sis našel holku a ani nevíš ani kdo to je, to je vtipné hehe. Řeknu ti jednu věc která ti vůbec nedocházela asi, může to být Hinata ta je do tebe celá zblázněná proto pořád odpadává když jsi při ní blízko."
"Aha tak to abych teď běžel co nejrychleji ať si o mně nemyslí nic špatného." "Tak to bys mněl a tak se mi zdá že teď bude trénovat v lese."
"Díky ti za všechno Ino a vážně jsem tě nechtěl naštvat," odpověděl jí Naruto a vypálil pryč jako raketa. Naruto hledal Hinatu všude ale vůbec nikde ji nemohl najít, ať se snažil sebevíc nemohl jí najít ale pak narazil na Shina. "Nazdar Shino neviděl jsi někde Hinatu?"
"Nazdar Naruto, hledáš ji jako kdyby byl konec světa když jí nenajdeš."
"Jo a asi se stane konec světa ale mého."
"Tak už ti konečně došlo že tě miluje už několik let?"
"Ano, ale když jí to neřeknu teď že jí taky miluji tak to už oděně nebude chtít nikdy slyšet."
"Nemá to něco společné s dnešním ránem a nebo se to týká včerejšího večera?" "O čem to mluvíš?" zeptal se ho vybouraný Naruto.
"Všechno mi řekla a mněl bys to tedy asi vědět, včera v noci ti to řekla že tě miluje a tys jí to řekl prý taky. Říkala že to byl ten nejkrásnější večer o kterém nikdy ani nesnila, ale že když tě ráno viděla se Sakurou tak jí to zlomilo srdce."
"Tak to nebilo ona si to všechno špatně vyložila, já jsem jenom vrazil do Sakuri, ona spadla na mně a ztuhla v trapné chvilce protože to vypadalo jako kdybychom se šli políbit."
"Tak jestli jsem se něco o tobě naučil, tak že nikdy nemáš důvod lhát. Je támhle u vodopádu trénuje aby se ti pomstila za to všechno cos jí udělal tak být tebou byl bych opatrný."
Naruto nasucho polknul od strachu, protože už ze zkušeností u Tsunade, Sakuri a Ino věděl čeho jsou schopné naštvané ženy a jak dovedou být brutální. Když došel k vodopádu viděl tam Hinatu trénovat, byl to pro něj pohled který mu připomenul staré časy. Viděl jak kolem jejího nádherného těla letí kapky vody, z toho nádherného výhledu ztratil balanc a padl rovnou do řeky.
"Hehe nazdar Hin jak se máš?" řekl Naruto nesměle s mírným úsměvem na tváři. "Ty se opovažuješ ke mně ještě i mluvit po tom všem co jsi udělal? Řeknu ti jenom jedno že teď z tebe vymlátím duši i když tě miluji a bude mě to bolet u srdce nemůžu si nechat ubližovat ani od tebe."
Jak to Hinata dořekla vrhla se ne něj, Naruto se jí snažil uhýbat ale několik úderů od ní schytal.
"Hinato promiň ale Shino mi řekl všechno, já jsem jenom chtěl zjistit co jsem dělal minulou noc a to ráno to byla nehoda není to tak jak jsi myslíš."
"A co není tak jak jsi myslím, večer jsem ti vyznala moje city a pak jsem se ti oddám celá. Tobě to však nestačí ráno se válíš se Sakurou a k tomu se ještě od Kibu dozvím žes byl v noci taky s Ino v posteli."
"To tak není, jak ti to vysvětlit, oni by ti to všechno vysvětlili jak to vážně bylo, ale musela bys vyslechnout všechny o tom co se dělo v noci."
"Mně tvoje výmluvy nezajímají a teď se připrav na pořádnou nakládačku." Když ho už držela za mikinu a vypadalo to že Hinata vážně vymlátí z Naruta duši se tam zjevil Shino se Sakurou, Kibou a Akamarem a taky s Ino.
"Hinato vydrž sekundu než uděláš něco co vážně budeš litovat," vykřikl na ní Shino a Hinata se trochu zklidnila.
"Hinato ještě že jsme tě zadržely, tady Naruto a ty by jste nemněli dělat takové blbosti jak je tohle. On neudělal nic špatného jenom se opil a pak zjišťoval co se v noci stalo a ty sis jenom taky neposlechla všechna fakta." Hinata se zklidnila a začala poslouchat vysvětlení všech po sobě.
"Naruto promiň ale aspoň sis tenhle výprask zasloužil, doufám jenom že mi jednou odpustíš co se stalo."
"Já vím že jsem si to zasloužil a nejsem na tebe naštvaný ani nic podobného víš že tě miluji."
Hinata se Narutovi vrhla kolem krku a začali se tam líbat.
"Ehm,ehm, doufá že vás nevyrušuji ale kdy bude svatba?" řekl Shino a Naruto s Hinatou se podívali jeden na druhého a pak na něj.
Jejich pohledy říkali něco jako, a jsme v p***li nebo a co teď.

Konec

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vl k | 28. května 2009 v 21:04 | Reagovat

pěkný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama