Hafan 1/5

25. května 2009 v 22:25 | Eiss.Ayia - 2009-05-18 |  H

"Konah! Dostal jsem báječný nápad! Víš, Hidan šikanuje Deidaru a ona…chci říct…on je z toho úplně zoufalý a už ztrácí smysl na modelování. Sasori vyrábí samý monstra, Zetsu přečetl nějakou


knížku o romantice a teď je úplně zoufalej z toho, že ho nikdo nemiluje, Kisame a Itachi se pořád zavíraj do pokoje a chytaj se za ruce a objímají se. A Tobi zase lítá podobně kolem Deidary. Vážně se děje něco zvláštního. A proto jsem se rozhodl, ŽE SI KOUPÍME ŠTĚNĚ!" pravil moudře Pain a vítězoslavně zvedl ruce.
"To je skvělý nápad! Miluju psy!" horlivě přikyvovala Konah.
"Skvěle jdu to oznámit ostatním!"

…..

"…., ŽE SI KOUPÍME ŠTĚNĚ!" ukončil svůj projev Pain.
"Štěně!" ječel Deidara.
"Sklapni!" zabručel Hidan a popadl Deidaru za límec a už ho táhl směrem k záchodu, kde ho plánoval seznámit s vodou v záchodové míse.
"To je úžasný nápad!" rozplýval se Zetsu. "Konečně mě bude mít někdo rád!"
"Výborný!" poznamenal ironicky Kisame. "Teď se budu muset starat o nějakýho čokla a na Itachiho nebudu mít čas!"
Itachi souhlasně přikyvoval.
"Tobi chce pejskáá!" radoval se Tobi.
"Použiju ho na novou loutku…" řekl zamyšleně Sasori a už si v duchu vymýšlel postup.
"Dobrá tedy. Deidara vyrobí tabulku, kde budete píchat špendlíky, jestli ano nebo ne. Tam kde toho bude víc se rozhodne!"

____O 3 HODINY POZDĚJI____

"Máme hotovou tabulku! Takže Sasori začni!"
Sasori se doloudal k tabuli.
"A jaký špendlíky? Žádný tu nejsou!"
"COOO? Ach bože. Tak udělejte tečku krví!"
"Dobře! Deidaro poď sem ať tě podříznu!" zavolal Hidan a už si chystal kunai. Deidara se ustrašeně skrýval za Tobiho.
Hidan odstrčil Tobiho stranou a přiložil kunai k Deidarově krku. Deidara polkl, ale to neměl dělat. Jak se na krku udělal hrbolek těsně přiložená kunai udělala řez. Po Deidarově krku se skutálela kapka krve. Hidan zapíchl do kapky prst a spokojeně přišel k tabuli. Přitiskl prst pod ANO. Od jeho prstu se udělala malá tečka. Zašklebil se a s kunaiem opět přišel k Deidarovi. Tentkrát ho říznul do dlaně a nabídl zkrvavenou dlaň ostatním. Ti nabídku ochotně přijali. Sasori zapíchl prst pod ANO, Zetsu pod ANO, Pein pod ANO, Konah pod ANO, Tobi pod ANO, Itachi pod NE, Kisame pod NE, Deidara pod ANO a neoptisknul jen prst ale celou dlaň.

"Výsledek hovoří za vše. ANO štěně bude! Ale budete se o něj starat všichni rozumíte!"
"TO NENÍ FÉR! My ho nechtěli a stejně se o něj musíme starat. Co to je za hovadinu?" bručel naštvaně Kisame a zacvakal několikrát zuby. Pohlédl výhružně na Peina a začala hádka. Deidara se mezitím vytratil na záchod, kde si čistil rány, Zetsu šel připravovat pelíšek pro nového obyvatele organizace, Sasori šel shánět materiál na svojí novou loutku, Itachi si šel prohlížet lechtivé obrázky Kisameho, kterého potají fotil ve sprše a když se převlékal, Tobi šel na pomoc Deidarovi, Konah chvíli pozorovala hádku Kisameho a Peina, ale pak se rozhodla jít pouštěť své paírové vlaštovky v textem "Ach já tě tolik miluji! Najdi si mne fešáku. Muck, Konah!" a doufala, že ho někdo najde a najde si ji a ona konečně najde svoji lásku. Nuž a Hidan našel opět Deidaru a rozhodl se mu do kaťat nacpat červené mravence.
Nakonec ty dva přestalo se hádat a Kisame se zamknul s Itachim do pokoje. Co tam dělali ví snad jen….Ó velký Budha?
No a Pein se vydal v přestrojení z kupce do Konohy porozhlédnout se po štěněti.
Poznámky:

Takže zase další série Nějak mě to chytá a začala jsem už dvě další série. Nuže....budu pracovat na všech...teda budu se snažit Další díl možná už zítra. Pokud tedy bude FF zveřejněna

BTW : Kakuzu tam není....já vím Proč? Jooo na o napíšu jednorázovku později

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama