Dva jako jeden 1 - 3

25. května 2009 v 20:27 | SweetbackY - 2008-12-13 |  D
Tak a je to tady, už za chvilku tam budeme stát. Klepou se mi kolena. Ani on nevypadá v pořádku. No tak chlape hod se do pohody! Vždyť je to jen doživotní závazek. Sakra proč na nás


všichni musí čumět?! Asi se začnu smát, ale já se nesmim smát. Sakra! Kdo by si jen pomyslel, za to bude tak… hrozný? Ach bože Naru, ať už jsme svoji.
Sasu, co se děje, že jsi tak znervóznil? Nikdy ses takhle neklepal. Vyděsil se Naruto, když si všiml, že jeho snoubenec se klepce víc než kdy jindy. Uchopil ho za ruku, div že Sasuke nevykřikl tím strašlivým leknutím.
"Sasuke, klídek!" šeptl mu jemně do ucha.
Naruto byl oblečen do bíla. Dlouhé kimono vlálo ve větru. Bylo jaro, nejkrásnější období. Svatba byla v lese pod opadávajícími Sakurami. Hezčí datum si nemohli vymyslet.
Sasuke oblečen do černé barvy, hledíc někam do neznáma. Zatím jen zkoumal okolí a konečně si i začal uvědomovat, kde je.
Jestli se tohle zvrtne, dám se na emaření. dodával si Sasuke odvahu

Cesta 10 metrů dlouhá se zdála nekonečná. Sakra, kdy už se tam konečně došouráme? Už mám nervy na dranc! Říkal si pro sebe Naruto a díval se na Sasukeho, ze kterého se začal lít studený pot. Miláčku vydrž! Dodával odvahu i Sasukemu a za každou cenu s ním chtěl někam utéci. Bohužel, nebylo kam.
Po chvíli co se dostali již k oltáři, zahlédli za ním Iruku.
"Iruka? Já myslel, že to bude svatba a ne pohřeb!" vyprskl Naruto.
"Hele, nech si ty fórky na jindy! Je to vaše svatba, jestli ho nechceš, pokračuj!" Odpálkoval ho Iruka zpětně.
Asi po 20-ti minutovém proslovu, který se zdál několik hodin dlouhý, se konečně dostal k těm oblíbeným větám, na které všichni čekali.
"Zde přítomný Sasuke Uchiho, berete si zde přítomného Naruta Uzumaki?" Pravil Iruka a nervózně skřípal zubama
"Hai." řekl směle Sasuke
"Zde přítomný Naruto Uzumaki, berete si zde přítomného Sasukeho Uchihu?" Naruto zaváhal.
"Hai."
Já ho štípnu do zadku! Alespoň bude sranda! Prolítlo Sasukemu hlavou a už, už se jeho ruka přibližovala k Narutovo hýždím.
"Máte nějaké námitky proti tomu, aby se tento manželský svazek neměl uzavřít?" Optal se Iruka už docela unaveně.
Kdybyste se otočili, viděli byste pár lidí, kteří se nadechovali k tomu, aby něco řekli.
"Nic? Tak Dobře prokazuji tento svazek za uzavřený! Navlečte si prstýnky." pravil Iruka a oddechl si Tak Iruko a je to za tebou!
Sakra! Nestih jsem ho štípnout! Tak dobře počkám si na večer!! Muhehe! Řekl si Sasuke a chopil se zlatého kroužku, který mu Shizune podala na sametově polstrovaném podnosu.
Uchopil Narutovu ruku a zlehounka mu navlékal prstýnek. Poté Naruto jemu.
"Můžete si dát svůj první manželský polibek!" Pravil Iruka a zhluboka si oddechl. V obou chlapcích to trhlo. A je to tady, co když to skonim? říkal si Naruto a zvláštně si svého manžela prohlížel. Už teď? No to tak hrozně rychle uteklo. Ale vždyť já ho neštíp! To není fér! No jdem na to!
Sasuke si blondýna k sebe přitáhl a jemně mu přiložil své rty na ty jeho. Bylo vidět, že se to Narutovi líbí, jelikož polibek začal prohlubovat. Nadešla Sasukeho chvíle…
"Au! Co blbneš?" zařval Naruto, když už ho konečně Sasuke štípnul.
"Sním o tom už od tý doby, co jsme sem přišli." pousmál se Sasu a Naruta uchopil do náruče.

"Tak co pánové? Jak se cítíte?" zeptal se Kakashi, když zasedli ke stolu.
"Abych pravdu řekl, není to moc velký rozdíl." řekl Naruto a začervenal se.
"Náhodou brouku, já v tom rozdíl vidím. Můžu s klidem na ulici udělat tohle a nikdo nezačne nadávat." pravil a vlepil mu pusu na tvář. Po chvíli se na stůl dostavilo jídlo.
Před novomanžele postavili obrovský tác s různými druhy sushi. Naruto se hladově chopil hůlek.
"Ale, ale, co to vidím! Snad se budete vzájemně krmit ne?!" doplnil tuto trapnou chvilku Shikamaru. V Sasukemu hrklo. Ale neměl moc času, jelikož už se mu várka sushi pokoušela prorazit, do zavřených úst.
"Nabuto, pso blázníps? " pravil Sasuke s plnou pusou. Po dalším soustu se hůlek chopil také.
"Jede auto do garáže! Vrn, vrn, vrn!" říkal a jídlo mu vrážel do pusy.
"A nepovedlo se zajet." řekl a sushi mu schválně vrazil vedle.
Když to udělal asi popátý, Naruto se naštval.
"Sasuke! Koukni na mě! Tu rýži mám všude!" naštval se.
"Jsi doslova k sežrání!" řekl vyzývavě Sasuke a začal mu rýži olizovat z tváře.
Po svatební hostině se došourali domů. (k Uchihům) Sundali si boty a Sasuke se k Narutovi přiblížil. Hladově ho políbil a jeho milý polibek mu opětoval. Chvilku se jejich jazyky proplétaly ve víru vášně až...
Co se dělo dál, je jejich věc, nebudeme se jim přece motat do domácnosti, až takhle moc! Ale vy jste chytří, to si domyslíte.

"Sasuke?" Přesunul se Naruto ke svému manželovi, který zrovna do prskajícího hrnce soustředně shrabával cibuli a zezadu ho obejmul.
"Hm? Potřebuješ něco?"
"Víš, já… no…" Naruto se nejistě zavrtěl a vyhoupl svůj ctěný liščí zadek na kuchyňskou linku.
"Včera večer jsem přemýšlel, totiž... Nechtěl bys se mnou mít miminko?"
Sasuke zděšeně upustil sekáček, který...

--------------------
Dva jako jeden 2
SweetbackY
2008-12-15

Sasuke zděšeně upustil sekáček, který upadl těsně vedle jeho nohy a zlověstně tam vibroval.
"Děláš si ze mě srandu?! A jak to asi uděláme? Jestli máš někde v záloze dělohu a vajíčko, tak klidně." Zavrčel Sasu vztekle, vyrval sekáček z podlahy, kde po něm zbyla pěkná díra.
"Ne, že bych nad tím nepřemýšlel. Mám to do posledního detailu vymyšlený! Oiroke no jutsu snad znáš ne?" zeptal se Naruto a udělal zamyšlenej výraz.
"Ty si ze mě vážně děláš jeleny! Asi ti miláčku ještě stále nedošlo, že jsem homosexuál a spaní s ženskou by mě vážně zabilo!" pravil Sasuke a chytl se za hlavu.
"Ježišmarjá Josef! Tak mě nech alespoň domluvit!" zaječel Naruto se slzami na krajíčku. Když spatřil, jaký pohled po něm Sasuke vrhá, odvrátil tvář a utíkal do koupelny, kde proléval krokodýlí slzy, velké jako hrachy. Teprve teď si Sasuke uvědomil, že Narutovi na jejich vztahu záleží, víc než je zdravé. Utíkal ke koupelně a vzal za kliku. Zamčeno…
"Miláčku, jsi v pořádku?" optal se již klidným, milým hlasem.
"Ne, to nejsem!" křičel hystericky Naruto a slzy se mu koulely po tvářích stále více a více.
"Naru, vylez prosím. Chtěl bych si s tebou promluvit." Pravil Sasuke smutně a zaškrábal na dveře jak pes, když nutně potřebuje vyvenčit.
"Pokud si chceš popovídat o rozvodu, tak na to zapomeň!" vyhrkl zběsile a zakryl si pusu rukou.
"Jejej, já se omlouvám." Pravil Naruto a rychle přiklusal ke dveřím. Když se nic neozývalo, pomalu otočil klíčem.
"Sasuke…" pípl tiše a díval se při tom do země.
"To nic, chtěl si mi říct o tom miminku ne?" nahodil Sasuke jiné téma a přivinul si Naruta k sobě. Ve vřelém objetí, ho Sasuke donesl, až do obýváku.
"Tak spusť! Již se na tvůj proslov nevýslovně těším." Pravil Sasuke a vlepil polibek na tvář, blonďatému chlapci, sedíc mu na kolenou. Ten naráz zrudnul a pořádně se nadechl.
"Takže… Udělal bych Oiroke a takhle bychom strávili pár nocí, to bych otěhotněl a po devíti měsících bychom měli dítě!" Naru se zatvářil jak štěně před nakopnutím.
"Jo ahá… A ty máš přenosnou dělohu či co?" Sasuke radši vynechal fakt, že z toho, že bude spát se ženskou je mu na zvracení.
"No... Zůstal bych v tý podobě celých devět měsíců." Pravil vychytrale Naruto a přiložil si ukazováček ke rtům. Sasuke se užuž chytal za hlavu a přemýšlel, s kým těch devět měsíců stráví, když ho napadl důležitý fakt.
"A kde na to jako chceš vzít chakru? To máš chakrový doly, či co?"
"No mám Kyuubiho," Naruto si položil ruku na břicho a roztomile se zatlemil.
"A ten mi navíc vnukl nápad o dítěti." Pravil a vesele přivřel oči. Sasuke sprásknul ruce a vyjekl.
"To už i lišky můžou mít jinou orientaci? Naruto, přemýšlel si o tom, že bys mohl porodit lišku?" Při představě, jak Naruto kojí lišku, se mu zamotala hlava. No jo, kdo to malý bude kojit?
"Okolnosti necháme náhodě…" usmál se Naruto a Sasukeho objal.
"Budu dělat že jsem to přeslechl, ano?" řekl Sasuke a zděšeně se na Naruta koukal. Ten se jen zasmál od ucha k uchu a povalil Sasukeho na gauč.
"Miláčku…" šeptl a začal ho líbat. Sasuke to bral jako přípravu.

"Ahojky, novomanžílci!" křikla Sakura a vešla do bytu. Spatřila dva kluky, strkajíc si jazyk až někam do krku.
"Omlouvám se, že ruším." Zrudla a rychle běžela pryč. Ti dva se na ní jen pobaveně koukali a dál se věnovali svým rtům.

-----------------------
Dva jako jeden 3 (END)
SweetbackY 2008-12-15

Po několika nevydařených pokusech to už Sasukeho přestalo bavit.
"Naru, a musí to být?" zeptal se a viděl Narutův smutný obličej. Ten ho políbil a lehl si na něj.
"Promiň, mi to lásko, jen mi to hrozně líto." Pravil Naruto smutně. Tato noc byla znovu plá vášně a lásky. Naruto stále vypadal jako Naruto. Jen spodní část těla se změnila. Sasuke byl docela rád, ale aby Naruto zůstal v této podobě, nechtěl.

Za několik dní běžel Naruto domů s velkým úsměvem.
"Ahoj lásko!" vykřikl a Sasukeho políbil na tvář. Sasukeho jeho hyperaktivně dobrá nálada docela překvapila.
"Píchla tě včela do ocasu nebo co, že tu poskakuješ jak postřelenej zajíc?" podivil se Sasuke a zadržel Naruta, aby se přestal motat jak větrnej mlejn. Zavedl ho baráku a posadil na gauč.
"Bacha na mě tati! Koušu!" křikl vesele Naruto a Sasuke se docela dost zarazil.
"Tati? Proč mi říkáš tati? Miláčku vzpomínám si, že jsem si tě bral a ne že jsem tě vychovával…" řekl Sasuke a najednou se prudce zastavil.
"Naru, neříkej mi, že je to pravda!" vykřikl překvapeně a padl svému manželovi okolo krku. Naruto začal radostí plakat. Sasuke ho položil na gaučík a začala opět malá romantická akcička. Naruto se odtrhl a Sasukeho zavedl do postele. Byl už skoro večer.
Sasuke nemohl ještě teď rozdýchat, že za několik měsíců bude existovat človíček, který mu bude říkat "tati". Spolu ve vroucném objetí usnuli.

Bylo to pár dní po porodu. Naruto již byl doma a v kočárku se houpaly dvě malá dvojčátka. Jen ty měla odlišnou barvu vlasů. Sasuke se k nim naklonil a sladce se usmál.
"Ahoj prďolové!" pravil a stále se smál.
"Koukej! Táta!" křikl jeden z nich a Sasuke se zděsil. Oni už i mluví? Vesele se naklonil ke kočárku a vtom najednou jedno z dětí vytáhlo kunai a vrazil ho octi přímo do krku.
"Naruto!" křikl nakonec Sasuke a mrtvý upadl k zemi…

Sasuke zděšeně otevřel oči a zrychlil se mu dech i tep. Vyděšen se posadil a podíval se na Naruta. Jeho sladký výraz ve tváři, když spí je k nenahrazení. Jen snad nejkrásnější ve chvíli, když spí. Sasuke se na něj díval a potom ho pohladil po tváři. Popravdě řečeno, měl z toho dítěte větší strach, než ze samotného Orochimara. Přikryl Naruta pořádně dekou a sám si lehl těsně k němu.
Že sis musel vymyslet zrovna dítě miláčku, to nechápu… řekl si pro sebe a usnul.
Ráno se první probral Naruto. Viděl, že Sasuke ještě spokojeně chrupe. Políbil ho a usmál se. Sasuke otevřel oči a spatřil kluka svého srdce. V tu ránu si vzpomněl na celou tu pubertální dob, co na něj jen zamilovaně koukal. Na chvíli, kdy se na veřejnosti přiznal, že se zamiloval a na chvíli, když se přiznal Narutovi, kvůli komu jeho srdce tak strašně moc bije. Také si vzpomněl na jejich první schůzku a i na tu poslední. Vzpomněl si na chvíli, kdy spolu stali před oltářem. Teď sledoval ty přenádherné pomněnkové oči. S láskou je sladoval a jejich majitele vroucně políbil.

Teď již o Narutovo stavu věděla celá Konoha. Jen co se jeden ze dvou budoucích rodičů objevil na ulici, tak se hned vyptávali ostatní lidé, jak se mají a kdy se půjde k porodu. Už to bude sedm měsíců od chvíle, kdy Naruto přišel s tím, že má miminko. Sasuke se stále bál a jeho sny se každý den opakovaly. Dítě však chtěl. Naruto šel naposledy na prohlídku. Přišel domů s vyvalenýma očima.
"Co se stalo Naruto?" podivil se Sasuke a chytl Naruta okolo ramen.
"Sasuke… budeme mít dvojčátka…" vypadlo z Naruta najednou a Sasuke se zarazil.
"Dvojčátka? Skvěle!" vykřikl nakonec a políbil Naruta na tvář.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama