Dej mi trochu ze sebe, Naruto

25. května 2009 v 20:24 |  SHOUNEN-AI, YAOI, YURI a další podobné...

"Sasuke..." tiché zašeptání vyrušilo divoké šustění stromů, oblaka kouře se vznášela po okolí a zabraňovala tak zbytku světa vidět boj odehrávající se mezi dvěma nejlepšími přáteli. Bylo to jako tajemství, které nesmělo být nikdy vyřčeno, spatřeno.


"Zesílil jsi, Naruto... nečekal bych, že tvoje nová technika bude takhle působivá," v hlase mladého Uchihy byla znát únava a nechuť k dalšímu boji. Jeho rty se pomalu stočily do lehkého úšklebku.
"Skončíme to," prohodil ledabyle a prudkým pohybem vymrštil shurikeny proti svému protivníkovi. Čtyřcípá hvězdice se mu zabodla do rukávů, přikovaje tak Naruta k mohutnému stromu. Další pár hvězdic přikoval jeho nohy.
"Coto?" vykoktal zmateně a podíval se na místo, kde byly zabodnuté shurikeny, z onoho místa pomalu vytékala krev a zbarvovala oranžový oděv do kamírova. Sasuke zasáhl i Narutovo tělo.
"Zpřetrhal jsem naše pouta, tak co se stalo, že tu stále jsme? Společně?"
"Když si jednou najdeš opravdového přítele, tak dokavaď oba chtějí, to pouto nikdy nezmizí, Sasuke."
"Já chtěl.. ho zpřetrhat!" přistoupil blíž, mezi prsty si pohrával s kunaiem, jeho bílá dříve bezchybně čistá košile byla nyní celá od hlíny, na těle měl četné řezné rány, byl to důkaz tvrdého boje. Naruto na tom nebyl o moc lépe. Bundu měl potrhanou a rozepnutou, rukávy byly nasáklé krví. Chladná čepel ostrého kunaie se otřela o Narutovo triko a pomalu sjela dolů. Výsledkem byla roztržená látka a krvavá ranka táhnoucí se Narutovi od krku po pupík. Sasuke zabodl kunai do stromu a naklonil se k soupeřově uchu. Jeho teplý dech se otřel o ušní lalůček a vlnění zvuku vyvolalo v Narutovi husí kůži. Otřásl se.
"Možná... možná jsem vážně nechtěl, Naruto.. Možná jsem musel podstoupit jisté oběti, abych skončil zde."
"Co to... plácáš?" blonďatý shinobi se zdál nérvózní a trochu napruzený. Zamračil se na svého rivala a bezmyšlenkovitě si olízl rty, zpozoroval Sasukeho pohled. Jeho oči se rozšířily a výraz lehce potemněl.
"Vždycky jsi pro mě byl víc než přítel, konečně mám šanci tě vyzkoušet na vlastní kůži." Hlas měl zastřený, natáhl ruce a položil mu je na hruď. Pomalu odhrnul rozpárané triko a namočil prsty do krve. Přejížděl jimi po nahé kůži svého společníka a vytvářel tak na jeho kůži červené cestičky.
"Sasuke.." vykoktal ze sebe Naruto, ale Sasuke ho umlčil tvrdým dloubnutím do žeber. Vychutnával si jeho svalnaté tělo a nechtěl, aby se tento okamžik ztratil v mlze.
"Buď hodný, chci si tě vychutnat," zamračil se a sklonil se, aby ochutnal trochu té rudé tekutiny. Jazykem lehce přejel po ráně, přes klíční kost až na krk, kde se zakousl. Zatímco ho kousal na krku, tak více roztrhal jeho bundu a triko, nepotřebné a rozervané kousky oblečení se snesly k zemi. Naruto zaťal zuby a zavřel oči. Absolutně nevěděl, jak se zachovat, a tak se nechoval nijak. Sasuke uvítal jeho poddajnost a drápnul ho do ramene, z trvdého kousání přešel na jemné líbání čelisti. Úmyslně se vyhýbal polibku. Prsty obkroužil Narutovy rty a pomalu mu je od sebe odlepil. Druhou rukou ho nemilosrdně hladil po Kyuubiho pečeti.
"Devítiocasý Jinchuuriki...nikdy jsem si nemyslel... že... chutná tak dobře." Vydechoval mezi polibky. Jedním pohybem ruky strhl Narutovi ochranou čelenku a zajel mu prsty do vlasů, zaťal ruku v pěst a stáhl si jeho hlavu víc k sobě. Pomalu zatáhl a nechal ji zaklonil se, Narutovy oči zběsile těkaly po Sasukeho tváři, hledaje odpověď na nevyslovenou otázku, ale nic nepřicházelo. Jen ty uhlově černé oči ho probodávaly, prohlížely. Jakoby mohly vidět všechno i bez sharinganu. A Aniž by na něco čekal, ba se ptal, se Sasuke hladově přisál na Narutovy horké pootevřené rty. Víc zatáhl za jeho vlasy a nehty ho drápal do kůže. Jazykem obkroužil horní patro a následně se setkal s jeho jazykem. Chvíli se zdálo, že Naruto nevnímá, ale jakmile si ho mladý Uchiha zpracoval, tak se i jeho líbání oplácelo. zanedlouho se z Jinchuurikiho jemného polibku stal dravý a vášnivý. Dalo by se říct, že chlapci spolu bojovali o vedoucí pozici. Odtrhli se od sebe, oba těžce oddechujíc, a dívaje se jeden druhému do očí, se lehce usmáli.
"Tak... teď už je mojí potřebou si tě vzít, Naruto." Nečekal na odpověď a hrubě se mu zakousl do levé bradavky, nehty přejel po ramenou, přes ruce a boky, kde se zastavil. Nemilosrdně mu sál levou bradavku, přičemž vždycky skousl. Odezvou mu bylo hlasité zavzdychnutí spojené s bolestným zaskučením. Jeho ruce se nenápadně pohybovaly stále níž, až se zastavily u šňůrky kalhot, zatáhl za ni a kalhoty povolily, s lehkým šustěním se sesunuly k zemi. Naposledy skousnul bradavku a jazykem se pomalu sesouval níž po řezné ráně. Rukou mu sjel mezi nohy a zmáčkl, Naruto zakňučel a zatřásl se.
"Hm," Sasuke se pobaveně a zároveň spokojeně usmál.
"Tak přece jenom se ti to líbí." A stáhl mu poslední kus oblečení, které na sobě ještě měl. Uvolnil tak už pěkně tvrdou chloubu devítiocasého jinchuurikiho.
"No wow." uznale pokýval hlavou a konečně uvolnil shurikeny. Narutovy ruce se uvolnily.
"Tohle mi oplatíš, Devítiocasý." procedil skrze zuby a se chtíčem v očích se naklonil nad Narutův ztopořený penis. Nejdříve si olízl rty, načež jazykem lehce přejel po špičce. Jeho protivník slastně zavzdychal a propnul se. Sasuke to bral jako pozitivní impuls a vzal si ho do úst. Zuby zarýval do jemné kůžičky a jazykem přejížděl všude, kam dosáhl. Sál a pravidelnými pohyby nahoru a dolů zpracovával celou jeho délku, kam nedosáhly rty, tam si pomohl rukou. Po každém novém vzdechu přitvrdil a zubama se více zarýval do kůže. Narutovy panenky se postupně měnily ve šterbinky a modř z jeho očí se proměnila v červeň. Slastné vzdechy vystřídaly výkřiky plné vášně a nevyřčených slov. Roztřásl se, Sasukeho jazyk kmitavě olizoval špičku jeho penisu a střídavě jej pohlcoval, netrpěl si na jemnůstky, tudíž často a rád používal zuby, což Naruta ještě víc vzrušilo.
A pak náhle Sasuke skousl hodně a ruku, kterou si dopomáhal hrubě stiskl. Naruto se prudce napřímil a následně se sesunul podél stromu, kolena se mu podlomila a on se horlivě udělal do Sasukeho úst. Bílá tekutina stekla mladému Uchihovi po bradě, špinavým rukávem si ji utřel a vítězně se usmál.
"Takže..." ale nestačil ani doříct původní myšlenku a Naruto se na něj vrhl. Oči stále rudé, plné divného pocitu, jenž se rozléval po celém jeho těle. Nečekal na to, až si Sasuke řekne, co a jak to přesně chce a hrubě z něj strhl jeho oblečení. Postavil se na vratká kolena a udýchaně ho natiskl na hrubou kůru stromu. Ruce mu zvedl nad hlavu a nemilosrdně je přišpendlil ke stromu, divkoý výraz v jeho tváři naznačoval, že nebere ohledy a vzpouzení.
"Je tohle tvůj chtíč, nebo.. Kyuubiho?" otázal se udýchaně Sasuke.
"Nepleť sem tu zatracenou lišku, tohle je pouze mezi námi." Zavřel oči a sklonil se nad jeho rty, ne moc lehce se zakousl do spodního rtu, malá kapička krve vytekla a spatřila denní světlo, byla avšak ihned zprovozena ze světa nedočkavým jazykem blonďatého ninji.
Znovu se políbili. Jejich polibky pomalu sílily a jejich vzrušení nabíralo obrátky. Naruto uchopil Sasukeho bradavky mezi palce a ukazováčky a začal je třít.. Zatímco rty přemístil na ušní lalůček a pohrával si s ním. Sasuke zaklonil hlavu a zavřel oči, opřel se o kůru stromu. Rty se mu samovolně otevřely a skrze ně se ozývaly čím dál čitelnější vzdechy. Jakmile bradavky ztvrdly, tak se jeho ruce přemístily na svalnaté půlky Uchihy a zmáčkly, přičemž si přitáhly celé jeho nahé tělo k sobě. Kůže obou chlapců se o sebe vzrušeně otíraly a způsobovaly tak neskutečné návaly chtíče.
"Po..poč...počkej..." vyrazil ze sebe Sasuke a zadíval se do rudých očí devítiocasého.
"Něco... něco bych chtěl." Vzrušení jeho tělem proudilo na plné obrátky a nedalo se zastavit, tělo se mu lehce třáslo, rty měl zarudlé od dlouhých a vyčerpávajících polibků. Na krku se mu lehce otiskly zuby. Naruto vypadal trochu víc pochroumaně a pokousaně, ale nezdálo se, že by mu to nijak vadilo.
"Hai... chápu." Naplácl Sasukeho zpátky na strom a otočil se k němu zády, načež se na něj položil a zaklonil hlavu, pokládaje ji na Sasukeho rameno.
"Můžeš." Zašeptal pomalu a rozkročil se. Sasuke chytil Naruta za boky, trochu ho od sebe odtáhl, roztáhl mu půlky a znovu ho k sobě tvrdě přitáhl. Čímž pronikl svým penisem do Narutova těla. Ozvaly se dva různé výkřiky. Jeden bolestný a druhý vzrušený.
"Mám počkat, až přejde bolest?" Na okamžik se jeho hlas zdál starosltivý, Naruto se pro sebe usmál a pohlédl na Sasukeho zakřivenou tvář. Svoji hlavu stále na jeho rameni.
"Nemel kraviny!" Převzal iniciativu a sám se začal pohybovat, ačkoliv ho to pálilo, tak po chvíli si na pocit plnosti zvykl a bolest pomalu odezněla. Nahrazena byla čirou slastí. Slyšel Sasukeho vzdychy přímo u svého ucha, cítil jeho pevné objetí a i se zavřenýma očima si dokázal přesně představit jeho napjatý výraz. Z pomalých pohybů se brzy staly rychlé a intenzivní přírazy. Jejich doba se zkracovala a vzdechy se změnily v lehké výkřiky. Zakrvácená a špinavá těla se jim leskla potem, prach kolem ustal a tak i nebe a příroda mohla hledět na dva chlapce, vyznávající si své pravé touhy. A jakoby poroučila, tak se oba naráz napjali a vyvrcholili ve stejný okamžik. Bouřlivý orgasmus zužoval jejich zesláblá těla a dostával se i do konečků prstů. Roztřásli se a poté se společně sesunuli do prachu.
"Naruto..." nedokázal se soustředit na svá slova, nedokázal pořádně přemýšlet.
"Na tohle jsem čekal celá ta léta... Konečně poznat pravou sílu Devítiocasého Jinchuurikiho."
"Mojí sílu neurčuje to monstrum ve mně, ale víra v naše přátelství." vydechl devítiocasý a opřel se o Sasukeho nahou hruď. Oba po chvilce usnuli, příroda jim nechala nějaké soukromí a zahalila se do mlhy.
Poznámky:

perverzní, Yaoi:D tak si to fanoušci SASUNARU užijte;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mistra5 | 24. ledna 2011 v 17:52 | Reagovat

Kyááááá xD teď budu za super úchyla! xD ale nádhernýýýý!!! Njn, shonen aista se pozná xD Mám se ještě hoodně co učit xD

2 NyahD | E-mail | 5. dubna 2011 v 17:53 | Reagovat

Waaaaaaaaaaau...tohle je fakt super!Sice je to o něco tvrdší než na jaké jsem zvyklá,ale i tak..kawai ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama