Bestie 1: žlutá kapitola

24. května 2009 v 19:02 | yamada-san - 2009-01-16 |  B
Nad Konohou rozprostřely první sluneční paprsky nového dne teplého léta. Většina jindy až příliš aktivní Konohy ještě spala. Kdybychom do Konohy přišli o něco dříve, tak by jediní lidé, kteří by


byli vzhůru, byl Shikamaru a Temari. Raději nechtějte vědět, PROČ byli vzhůru.
Ale to je vedlejší. Vraťme se k příběhu. Převí. Vždycky se totiž složila, ale to vám nemusím už nejspíš říkat.
Hinata byla ten typ dívky, který by uvítal snad každý muž. Bujné poprsí, roztomilý kukuč a heslo: ,, plachost-stydlivost-omdlení.". I když, to byl nejspíš její problém. Vždy, když potkala svého vyvoleného, Uzumaki Naruta, tak zrudla a nakonec i omdlela. Měla velké problémy se sebevědomím. Nikdo z jejího týmu ji ho ovšem ani příliš nepřidával. Shino, věčný introvert se zájmem o brouky, a Kiba, ten, který o ni měl někdy až příliš přehnanou starost. Hinata byla prostě takový ten typ, který udělá vše proto, aby s váma mohla zůstat.
Pak se jako blesk z čista jasna rozlétly dveře a v nich ubrečená Hinata se zakrytým obličejem. Dveře flákli opodál stojícího Shina, který spadl, přičemž neprojevil žádný pud sebezáchovy- tedy nevystrčil ruce z kapes, aby se ochránil před pádem. Naštěstí ale vylétli brouci a rychle ho zase postavili. Nehnul ani brvou. Hinata mezitím běžela ke Kurenai. Slzy létaly na všechny strany jako gejzíry, Hinata měla dokonce mokrou i mikinu, jak brečela, což Kibu mírně znepokojilo. Ne ve stylu: ,, Proč asi brečí?"- tu otázku si položil už mnohem dřív, ale: ,,Oh my Inuzuka! Mokrá mikina!... Škoda že to není jenom tričko, přes to by bylo něco vidět. Vrrr…"
Hinata sebou plácla o břicho Kurenai. Kurenai zajekla bolestí a zahučela:
,, Hinato… Dí-dítě…" Ale nevypadalo to, že Hinata nějak příliš poslouchá. Jenom si pořád dokola mlela tu písničku: ,, Bůhůh, snik, bůhůh, snik…"
Deka byla po chvíli kompletně morká. Kurenai zamávala na kluky, aby vzali Hinatu, jinak tu asi doopravdy porodí. Kiba byl zasněný do představy o stroze oblečené Hinatě které při každém kroku odpadává další a další kus oblečení a Shino, Shino nejspíš usnul. Nebylo to přes ty brýle poznat.
Znovu se otevřeli dveře do pokoje 149. Tentokrát to byla blonďatá sestřička v minisukýnce. Měla v ruce injekci a šla s takovým výrazem, jako by snad měla někoho zabít. Když ovšem spatřila tu scenérii: "mrtvý" Shino opřený o zeď, Kiba se slinami u pusy, které se daly splést za příznak vztekliny a nakonec brečící Hinata na mokré dece Kurenai. Sestřička upustila injekci a zaječela na chodbu hysterickým hlasem:
,,NA POKOJI 149 SE BLÍŽÍ POROD!!! UŽ ODTEKLA PLODOVÁ VODA!!!!"
Bylo vidět, že tu ta sestřička není moc dlouho. Určitě ještě nikdy neviděla porod. Určitě ne. Celá se třásla a pobíhala sem a tam. Kurenai koukala s vytřeštěnýma očima a civěla na tu zpanikařenou sestřičku jako na lamu. Strhla ze sebe ubrečenou Hinatu a přitáhla zasněného Kibu, kterému tekla slina od pusy.
,,Kibo! Přivolala jsem vás poněvadž máte misi- určitě znáš Haruno Sakuru, že jo? No, tak její prateta byla zavražděna několika uprchlíky z Orochimarovo skrýše, takže máte misi je najít a," přerušil ji nával doktorů. Říkali, že tolik plodové vody ještě neviděli. Nejspíš komplikace, řekli. Nasadili ji dýchací masku a vyjeli s ní z pokoje. Doktoři neměli ani nejmenší ponětí, že jsou to slzy Hinaty. Ta ležela na podlaze a ta už od jejích slz byla nebezpečně mokrá. "…. A ZNEŠKODNIT JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!" Stačila ještě zakřičet Kurenai z chodby.
Kiba si prohrábl vlasy a zafuněl. Podíval se ven z okna na bezstarostný život občanu Konohy.
,, To bude den." Řekl si pro sebe. Pak se ozvalo funění. Kiba sesunul pohled k zemi. Byl to Akamaru, ležel na Hinatě a podezřívavě hýbal zadní částí těla.
,,AKAMARU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Zakřičel Kiba a vyběhl za ním, aby ho zastavil při této… Ostudné činnosti. Hinata si toho očividně ani nevšimla. Byla jako v transu. ( možná se jí to i líbilo :D ) Jenomže to by nesměla být na podlaze louže od Hinaty slz. Kiba uklouzl a dopadl na Akamara a ten jen slastně zakňučel. Shino se probral a podíval se na tu scenérii, kde se Kiba snažil postavit na nohy, ale jaksi mu to nešlo. Akamaru s vyplázlým jazykem hluboce dýchal na dědičce klanu Hyuuga, která pořád byla v jakési agónii. Shino zabručel jenom slabé zabručení o nějakých úchylech a zase se uráčil odejít do říše snů.

,,Jsme tu." Oznámil Kiba Sakuře, Narutovi a Saiovi. Trojice vypadala celkem šťastně a vyspale. Teda až na Saie, ten se usmíval pořád a vlastně i bez důvodu. Četl si knížku "Jak se stát (ne)snesitelným".
,,Kibo, oni ví že jsme tu. Oni vidí." Chytračil opět Shino, čím chtěl samozřejmě dokázat, že má větší rozpětí mozku než ostatní. Moc mu to ale nešlo. Do nosu mu vlezl jeden brouk. Sakura to zpozorovala a nechutně se ušklíbla.
,,Čau lidi dattebayo!" Pozdravil Naruto, načež ukázal na všechny zdviženým palcem. Zamířil pohledem i na Hinatu, která se, když zjistila, že se na ní Naruto podíval, rozbrečela. Nechápavě se poškrábal na hlavě a pak si dal ruce v bok.
,,Rád vás vidím, slepá ošklivko, psí zablešenče a Broukmane." Pozdravil všechny z lichotivým úsměvem Sai. Odpověď už tak kladná ale nebyla. Hinata se rozbrečela akorát ještě víc, div ji nepukly slzné kanálky. Kiba zůstal u výhružek, popošel totiž rozveselit Hinatu, a Shino nejspíš zase usnul.
Sakura hodila ofinou, zazářila bílými zuby a pronesla jenom slabé slůvko.
"ahoj."
Pak se vydali na cestu.
A Bestie se probouzí…

Poznámky:
Tento díl jsem ještě do hororové kategorie nedal.. Příští díly už hororvé (snad) budou ... Doufám že se vám i přesto tahle povídka líbí .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama