Balík jménem Sasuke

24. května 2009 v 18:11 | L-Girl_Ongaku |  B
Jednoho zimního večera se Naruto rozhodl, že pozve Sakuru na týden lyžařského kurzu. Sakura však měla námitky, že musí jet i Sasuke. Naruto zezačátku odporoval, ale pak ho Sakura překecala.


Sasuke byl rád, že ho vzali s sebou. Když dorazili do Alp zjistili, že Kakashi tam je taky. Ptali se ho, co tady dělá a on se přiznal, že šel do pokoje Naruta a přečetl si poukázku na lyžařský kurz. Tak tedy usoudil, že nesmí chybět. Naruto byl zklamaný, že tam s nimi musel být i Kakashi, ale nejvíc ho naštval Sasuke, protože furt chodil za Sakurou. Naruto dostal plán. Vytočil číslo na Itachiho a povídal mu, jestli by nemohl nějak odstranit Sasukeho. Itachi slíbil, že přijede a vezme s sebou Kisameho, Deidaru, Sasoriho a Zetsu. Druhý den ráno přijeli, chytli Sasukeho a poslali ho v balíku Gaarovi. Sasuke předtím přiznával Sakuře, že se cítí jako EMO. Itachi nechal vzkaz Sakuře za bráchu a napsal jí, aby čekala u jedný sjezdovky v 19 hodin! Sakura se parádila, vzala si ty nejhezčí šaty. Pak chvátala, aby byla na místě o 5 minut dřív. Sakura viděla kluka, myslela že to je Sasuke, tak šla k němu. Byl to Itachi a za ním Sasori a Deidara. Omráčili Sakuru. Pak přišel Naruto, dal jim peníze, aby si mohli dát Saké a sednul si k Sakuře a čekal, až se probudí. Vymýšel si, co jí řekne. Sakura se probudila. Naruto se jí podíval do očí a řekl jí, že porazil Akatsuki, protože jí chtěli zabít. Sakura se mu vrhla do náručí a děkovala mu. Pak dostal pár romantických pusinek. Pak šli spolu na pokoj. Další den si užívaly na lyžích a taky zkoušeli snowboarding.
Po skončení kurzu se vrátili domů a našli balík přede dveřmi. Byl tam Sasuke. Sakura se tak ozesmála, že z toho spadla na zem a Naruto se smál s ní. Sasuke odešel domů. Sakura a Naruto si užili zbytek večera a dělali si srandu z Sasuke-pošta-Konoha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama