Akatsuki?--Nevím!-1. a 2.

24. května 2009 v 18:02 | Lenalee Uchiha - oba díly 2009-05-23 |  A
Akatsuki?--Nevím!-1.
Probudím se s něčí rukou okolo mého pasu. Hm? Nepamatuju si,že bych včera usínala s někým v posteli,natož abych si obarvila vlasy na černo. Kam se mi poděla moje přírodně žlutá,rovná hříva?


Ale počkat. Kde jsou moje sluchátka od mp4? Pamatuju si,že jsem si před spaním zapínala Linkin Park,ale teď? Hm,ale spát vedle Itachiho a nahá,to mluví za vše. Co? Vedle Itachiho? Já si nic nepamatuju,ale přece něco jo. To,že jsem se s Itachim vracela z mise a potom...Ale jaktože jsem v Narutovi? No vlastně jsem si to přála,ale nečekala jsem zrovna takhle. Stihla jsem se vůbec rozloučit? S tátou,mámou,sestrou a lidmi,kteří pro mě něco znamenají? Jak jsem tak přemýšlela a nevědomky se vrtěla,probudila jsem dosud spící postavu vedle sebe. "Dobré ráno,hvězdo.,pošeptal mi Itachi svůdně,a jemně mě kousl do ucha. "Bré..,,řeknu a mám co dělat,abych zadržela sten,co se mi dral ven z hlasivek.."Itachi-kun,snída-,,zarazil se Deidara,když málem vyrazil dveře z pantů. "Ehh..Leen-chan,radši nebudu rušit. "J-jo.,,zakoktám rozpačitě s ruměncem na tvářích,přikrytá až po bradu."Za půl hodinky jsme dole.,,Řeknu nakonec a očkem pozoruji Itachiho,který se šklebí na zavřené dveře. "Příště budeš vymýšlet výmluvu ty.,,zkouším znít výhružně,ale jenspíš to má přesně opačný účinek. Itachi se začně uvolněně a klidně smát. Jeho smích je pro mě rajská hudba. nenápadně se usměji a Itachi se rozesměje ještě více. Jo,ať se jdou Sasukeho příznivci zahrabat i s jeho 'neodolatelným' úsměvem. Tenhle úsměv ve mě probudil neskrývatelnou radost. "Čemu se směješ? zeptal se Itachi zvědavě,a vypadal jako malé kotě. "Tobě,lásko.,,odpovím,a teď by mě zajímalo,kde jsem k oslovení přišla. S klukama se sice bavím,ale nikdy bych jim tak neřekla a to nejsem stydlivá.-----ZATÍM KONEC. (Pokráčko bude přístí týden. ^^.)
Poznámky:

Tahle série je Drabble-Lenalee x Itachi

Akatsuki?--Nevím!-2.

,,Uhm..vstáváme" řeknu a líně se zvedám z postele. ,,Itachi,kam si mi hodil tričko?" Zeptám se a lovím triko s polo rukávem na lustru. ,,Tak a je to." Oddechnu si a šněruju poslední řádek vysokých kozaček. ,,Teď mám chuť z tebe všechno znovu servat." Prohlásil Itachi a mlsně si olízl rty. ,,Tak na to zapomeň." Prohlásím trucovitě a zkřížim ruce před sebe. ,,Až večéér! A kdyby tě to zajímalo,za pět minut máme být dole na snídani,jestli nechceš přijít pozdě." Řeknu se smíchem,načež rychle vyběhnu z pokoje,jestli nechci zažít Itachiho 'krutou' pomstu,protože jsem mu hodila oblečení na kebuli zrovna,když mě chtěl znovu stáhnout na postel.

,,Hojky lidi." Pozdravím nedočkavě,když na stole uvidím mojí oblíbenou snídani-palačinky. Na to,abych si došla ke kuchyňské lince jsem moc líná a než mi stihl Deidara říct ahoj,jsem mu čmajzla talíř s palačinkami před nosem. ,,Dobrý den,Leen-chan." Jako jedinný mě Tobi pozdravil slušně. ,,Ahoj Tobi,hádej co pro tebe má Leen-chan?" Zeptám se a jako vždy vím,že to Tobi uhádne. ,,Lízátko?" Zeptá se Tobi nesměle,a rychle bere lízátko,jako by se bál,že mu ho někdo vezme. ,,Hm.." Odkašlal si Pein. ,,Takže ty a Itachi půjdeš do Konohy mi něco vyzvednout." Prohlásil Pein,než se zvedl a zmizel ve své kanceláři. ,,Konan? Zeptala jsem se modrovlasé dívky a mé nejlepší kamarádky. ,,Proč se Pein chová dneska tak odtažitě? Konan si povzdychne. ,,Zase ty jeho nálady. Včera se mu ozval Madara a něco prý chtěl." Při slově Madara nám všem naběhla husí kůže. ,,Myslíš,že je to něco o mě? Odhodlám se proříznout tísnivé ticho,které nastalo a nevěstilo nic dobrého. Když se ozve Madara,není co jásat. Fakt ne. Ale najednou přece: Jakou mám vlastně s Madarou zkušenost? Pamatuju si to,ale nejsem si vůbec jistá,že jsem prožila to,co bych mohla popsat vzpomínkami. Už jsem se rozhodla. Po misi se zeptám Peina. Ten přece musí něco vědět!
Poznámky:

Druhá kapitolka xD Užijte si zábavu.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baka - chan | 19. října 2010 v 19:41 | Reagovat

Já ci být na místě Leen,strašně moc!!
Kvůli Itymu :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama