Akatsuki na zahrádce

24. května 2009 v 12:23 | Lajlushka |  A
Na co sem to myslela? Další kravina z mé kolekce =D
Omlouvám se za chyby...ale dneska už jsem na opravu vyřízená =D.

Inu, i světově obávání zločinci se musí nějak uživit. Kakuzu svojí sbírku poctině nakradených kreditek úspěšně tají, tak se na to musí jinak. Pein před očima všech přítomným pomalu otevřel šuplík. Vytáhl z něco záhadný předmět a vítězně ho dal nad hlavu, až se objektiv dramaticky zatočil.


,,To je klíč!" Zajásal nadšeně Tobi a radostí vyskočil dva metry do výšky. Pein souhlasně kývl a byl rád, že aspoň někdo sdílí jeho nadšení.
,,Čekala jsem víc."Zívla si Konan.
,,Jo...dost slabý." Přidal se Deidara a opřel se o zeď.
,,Trapas." Dodal Itachi, aby netrhal kolektiv. Pohledy všech přítomných se stočili na Hidana, ktarý si v koutě spokojeně brousil kosu a myšlenkama byl mimo realitu. Pein si nahlas odkašlal, aby upoutal jeho pozornost.
,,Ty bláho. Šéf chytl Černý kašel!" Vykřikl na celou místnost. Do místnosti vlítl udýchaný Kakuzu s lékarničkou v ruce. Přešel ke zmatenému Peinovi a pár rychlímy pohyby mu zašil pusu.
,,Aby neunikly bacily." Okomentoval a vytáhl obímadlo, do kterého následovně zamotal celou hlavu.
,,Aby na tebe byl hezký pohled." Řekl znova.
,,Šéf nemůže dýchat..." Pípnul Tobi. Kakuzu se pomalu, dramaticky otočil. S vražedným pohledem a s jehlou a nití v ruce přešel pomalu k maskovanému zločiny.
,,Aby ti to nebylo líto."Promluvil. Tobi se otočil o 180 stupňů a tryskem opustil místnost s Kakuzem v patách.
Itachi se za slunečníma brýlema mírně usmál a zvedl jedno obočí.
,,Proč nahání Tobiho?" Zeptal se přítomným. Hidan, který si leštil kosu, mu byl jediný schopný odpovědět.
,,Tobi asi chytl nemoc šílených krav."
**************
,,Poroz silnice."Oznámil Pein, který se kdoví jak zbavil obvazů.
,,Jděte za sebou jako husy."Rozkázal a s lopatou na zádech se ujal vedení.
,,Narážíš na něco?" Křikla ze zadu Konan, která se cítila odpovědná za ženská práva. Konan si upravila hrábě, které si přehodila z jednoho ramene na druhé a otočila se za sebe.
,,Itachi! Řekni něco! " Přikázala mu. Itachi, který nesl pouze kyblíček na vodu, aby se vyhnul těžké práci vykulil oči.
,,Proč já? Já už nesu kyblíček!" Protestoval.
,,Říkám ti, že ten kyblík je zbytečný. Proč? Protože máš na Peina silný vliv."Vysvětlila Konan velitelským hlasem.
,,Nepodceňujte moje síly...no tak...Deidara se tě určite zastane." Řekl Itachi a otočil se dozadu na dalšího člena. Deidara udiveně zvedl jedno obočí.
,,Proč já? "Zeptal se a dál si házel zahradníma nůžkama. Itachi začal dělat různá gesta rukou.
,,Protože...však víš...vypadáš jako..."Začal vysvětlovat. Příval koktavých slov zastavila Deidara přesně mířená rána. Deidara svojí rukou pročistil vzduch a poslal Itachiho na okružní let.
,,Něco proti blonďákům?" Zahřměl nebezpečným hlasem. Itachi si polekaně mnul naražené místo.
,,N..ne."Vykoktal a šel sebrat kyblík. Pein, který to celé slyšel, šel o pár kroků napřed. Mělo to vypadat, že je nezná, ale stejné hábity a lidi, co na něj pokřikují mu to dost ztížili.
Světýlko naděje se v něm objevilo, když spatřil branku své vysněné zahrádky. Nadšeně se rozběhl, až se mu lopata kývala na všechny známé světové strany. Ignoroval to, že členy nechal za sebou. Existoval jen on a jeho zahrádka. Scéna jak z spomaleného filmu. On...šéf Akatsuki...ona branka jeho ráje. Pomalu se k sobě přibližují. Láskyplné objetí po tolika letech. Přitistknutí sobě a slzy radosti.
,,Zahrádko moje."Zakřehotal Pein a vlepil dřevěné tyčce pořádnýho hubana.
,,Tak, který klíč to bude?" Zeptal se sám sebe a vytáhl obrozské kolo, na kterém byla snad stovka klíčů.
,,Hlavní vchod. Jídelna. Společenská místnost. Moje pracovna. Konanin pokoj..." Přeříkával si pod vousy a přebíral jeden klíč po druhém.
,,Echm...Peine?" Ozvalo se vedle něj. Pein se navztekaně otočil po hlase. Právě se dostal ke klíči od ženské koupelny. Když zpozoroval, jak Kisame stojí asi tři metry od něj, zachoval klid. Víc ho dostala jeho činnost.
Kisame s profesionálním výrazem (čuměl jako blbec...) stál u díry v plotě a nechával procházet členy, jako prvotřídní vrátný.
,,Kisame...já se sekl."Kařehotal Tobi, když mu cíp kalhot uvízl v nouzovém vchodě.
,,Já ti mile rád pomůžu." Řekl Kisame s pomstichtivý výrazem, na který by byl i Sasuke pyšní. Vykopl nohu jako baletka a nechal pěkný obtisk jeho boty na Tobiho zadku.
,,Konan." Podíval se na dámu a zdvořile se uklonil, při čemž jednou rukou držel kus plotu.
,,Kisame." Odpověděla Konan a bez problému prošla.
Když už všichni stáli v tom pralesu různého plevelu, Pein vydal rozkazy.
,,Hidane, vyplevelit celou zahradu. Kakuzu, pohnojit záhonky. Deidara, zasadit semínka. Zetsu...kde je sakra ten obojživelník?" Zeptal se znenadání Pein. Kisame si dal na truc ruce v bok. Jeho žraločí podoba se nikdy neuplatnila. Pein nad tím mávnul rukou a pokračoval.
,,Kisame, ty všechno zaliješ. Itachi, nestůj tam jako reklama! Ty budeš dovážet hnůj. Konan...ty se postarej o květiny. Zapoměl jsem na někoho?" Zeptal se a rozhlídl se po přítomným.
,,Já.." Ozvalo se.
,,Hmmm... Tobi...ty schrabeš listí."Přikázal a vrazil mu do náruči hrábě.
,,Vesele do toho a půl je hotovo." vykřikl Pein, za co schytal velmi otrávené výrazy.
,,Tak já jdu na to." Zvolal Hidan a postavil kosu vedle sebe. Vypjal hruď a nechal na sebe dopadat sluneční paprsky a kochal se oslnivými pohledy členů. Tobi vypískl a ráčil se stoupnout do stejné pozice vedle něj.
,,Sodoma gomora, vidíš to?" Prohlásil deidara k obloze, kde si představoval Sasoriho tvář.
,,Jistě...Jashin to vidí." Prohlásil Hidan a Tobi spolehlivě s jeho slovy souhlasil. Deidara dostal nebezpečný tik do oka. Chytl Tobiho pod límcem a odvedl ho o kus dál.
,,Ty máš dolejzat za mnou! Neříkej mi, že jsi nečetl scénář!Vyprskly vsteky umělec. Tobi hrábl do kapsy pro nějaké papíry. Nevnímal, že mu na hlavu dopadají kusy plevele, kterého se Hidan zbavoval.
,,Aha." Zašeptal Tobi. Upravil si hábit a důležite si odkašlal. najednou začal horlivě poskakovat kolem Deidari.
,,Deidaro - senpai!!!!" Vykřikoval na celé kolo. Deidara vzal do ruky Tobiho scénář a přečetl pár řádku. Na tváři se mu vytvořil mstivý úsměv. Vzal pohozenou lopatu a přetáhl s ním chudáka Tobiho.
,,To bylo ve scénáři?" Zastenal maskovaný zločinec. Deidara na to jen pokrčil rameny.
,,Já te měl seřvat. Ale trochu sem to vylepšil." Odvětil a věnoval se své práci. Klekl si na vypletý záhonek a začal tam zasazovat semínka.Skřípavý zvuk ho donutil, aby se otočil. Právě k němu uháněl Itachi s kolíčkem na nose a s vozíkem plný hnoje.
,,Tady ti to nesu. Pohnoj to." Přikázal avyplázl jazyk, jak moc byl tím běhánim sem a tam vyčerpán.
,,To je poprví a už toho mám dost." Zabrblal Itachi a utřel si pot s čela.
,,To má na starost Kakuzu." Odpověděl Deidara a vřele práci nechal svému kolegovi.
,,Tohle si půjčím." Řekl Kakuzu a přišel k Itachimu. Sebral mu kolíček a nasadil si ho na nos. To Itachimu zvedlo žaludeční šťávu. Ve tváři celý zezelenal a s rukou před pusou hodil kufr na Deidarův záhonek.
,,Tím mám všechno za sebou."Řekl si sám se sebou spokojený Kakuzu a pyšně se rozhlížel všude možně. vypjal hruď a pohrával si s kolíčkem.
,,Chytrý nápad...ještě že neminul." Mumlal si dál pro sebe a nechal tam Itachiho a Deidaru o samotě. Deidara měl dost práce, aby pomohl Itachimu, že si nevšimnul, že se Kisame chystá zalít záhonek.
Tobi se chopil hrábě a s písničkou na rtech vesele schraboval listí. Ani si nevšimnul, že mu za zády poletují dva vraždící, na kost promočení maniaci a na smrt vylekaný Kisame.
,,Tak jak jde život Konan?" Zeptal se Tobi, když všechno schrabal na jednu hromadu. Konan právě vysázela několik růží, takže měla taky po šichtě.
,,Jde to." Odpověděla a sledovala Peina, který se opaloval na lehátku a popíjel limonádu.
,,To je život." Ozývalo se z jeho úst. V tu chvíli celá trojka zločinců proběhla Tobiho hromádkou.
,,To jsem rád, že se máš dobře, Konan."Odpověděl jí a s další písničkou se v naprostém klidu dal do práce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi-chan | Web | 9. června 2009 v 7:34 | Reagovat

^________^ LoL

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama