Akatsuki na dovolené 1. První den aneb totální pohroma

24. května 2009 v 16:23 | Sabaku no Baara - 2009-01-24 |  A
Jednou se Pein rozhodl, že za peníze, které dostali jako výkupné za únos Konohamaru pojedou na dovolenou do Španělska.


"Doufám že to nebude moc drahý!" brblal Kakuzu.
"Ty dnešní cestovky by ze člověka sedřeli i kůži!!!" lamentoval dál dramaticky. Ale nakonec Pein vybral zájezd, který se mu zdál finančně v pohodě. Kakuzu měl ovšem záchvat, že za takovou hrůzu nedá ani grešli. Ale jak Ó velký leader rozhodl, tak se taky stalo.

Jednoho pěkného rána, když už měli všichni sbaleno, vyrazili v čele s Tobim který už mě na sobě napatlaný opalovací krém (přitom bylo 5 stupňů pod nulou) na letiště.

Odbavování a ostatní nezbytná opatření proběhli celkem v klidu. Akorát Hidanovo kosa neprošla proclení.
"Vy svině!!!No to vám příjde draho!!!Dopadne na vás zloba Jashinova a sedm ran egyptských nebo tak nějak..no to je jedno vraťte mi ku*va mou kosičku!" vřískal Hidan, dokud mu Kakuzu nezacpal pusu a neodnesl ho pryč.
"Měl sis jí nechat doma!" bručel Kakuzu a nesl v náručí zdeptaného Hidana.

Když už byli konečně všichni v letadle, vyskytl se další problém. Tobimu se ztratil nafukovací kruh a rukávky.
"Tobi je hodnej kluk,proč mu tohle dělají?" brečel Tobi. Pein ho uklidnil a začal hledat svoje sedadlo.
Nakonec si sedl s Konan vedle nějakého nerudného dědka, který se tvářil jako vrah Mrázek a pořád se ohlížel.
"To bude terorista!" zařvala Konan Peinovi do ucha. Pein protočil oči a radši dělal, že neslyší.

Tobi, Kisame a Deidara seděli spolu za Peinem a Konan. Tobi ještě pořád pofňukával. Kisame se mazlil se svou závojnatkou, kterou pracně propašoval (ani nechtějte vědět kde ). Deidara se uklidňoval, že tenhle tyátr za chvíli skončí a přitom hledal sáčky na zvracení. Právě, když chtěl Deidara někomu nahlásit nedostatky letadla a zároveň dotyčného požádat o pytlík od svačiny, otočil se k němu Tobi a vysmrkal se mu do rukávu. Deidara zbělel, zfialověl a na čele mu vyskočila žíla.
"Tobi!!!Ty malej,hnusnej,pitomej,drzej kreténe,já tě…!"
" Připoutejte se prosím!" zaznělo z reproduktoru těsně nad Kisameho hlavou. Kisame se lekl a upustil svou závojnatku na zem.
"Moje snoubenka…" vyhrkl nevěřícně Kisame.
"To se stává chlape..snad bys kvůli ženský nebrečel!" řekla bílá půlka Zetsuho.
"Škoda měl jsem chuť na sushi!" řekla ďábelským hlasem černá půlka.
"Smrt v oblacích!Jak originální!" usmál se Itachi.
"Upřímnou soustrast ale jestli budeš chtít, klidně ti jí vypreparuju!" řekl Sasori poťouchle.
"Kéž by tě červotoč sežrat chtěl!" zavrčel Kisame na Sasoriho a rozbrečel se.

Krom toho, že Itachi "nechtěně" spadl na jednu pěknou letušku, Tobi málem vypíchl Deidarovi oko plastovou vidličkou a Zetsu chtěl sežrat velvyslance z Afriky, protože si ho spletl s velkou chodící čokoládou, let proběhl celkem v pohodě.

Další problém se ale vyskytl v hotelu… Držgrešle Kakuzu chtěl co nejvíc ušetřit a tak zarezervoval dva pokoje po čtyřech postelích. Deidara, Itachi, Sasori a Pein s Konan šli do jednoho pokoje a Zetsu, Kisame, Tobi a Hidan s Kakuzu šli do druhého.

Pak začala hádka o postele…

Kakuzu ovšem nepočítal s jednou věcí, když ty pokoje objednával….
Když vlezl do pokoje a spatřil dvě manželské postele, málem mu spadla čelist na podlahu. Ještě že jí má pečlivě přišitou (ach ano, režná nit nikdy nezradí, zvlášť kvalita z Vietnamu ). Hidan, unavený z letu skočil na postel a svůdně se na Kakuzu usmál.
"No moment, moment!" řekl Zetsu a chytil Hidana za rameno.
"Máš nějakej problém, ku*va?!" zavrčel Hidan.
"Tady budu spát já s Kakuzu!Ty si tropická.. kytka,budeš spát na balkóně!"

Zetsu se nasral a odešel.
"Tak, to by bylo…Tobi!Ty budeš spát s Kisamem!" řekl Hidan. Tobi se rozeřval ještě víc než v letadle.
"Co vám Tobi udělal?!Tobi je hodnej kluk!Tobi nechce!" vřískal jako pavián a utekl pryč.
"A vykydáno!" řekl Hidan, vypískal z pokoje i Kisameho a mrkl na Kakuzu. Kakuzu už to nevydržel a řekl: "Fajn,budu s tebou spát na jedný posteli, ale mám tři podmínky!!!"
" A?" usmál se Hidan.
"Zaprvé, netlem se na mě takhle jako zkouřená striptérka na stálého zákazníka! Docílíš jenom toho že budeš svou hlavu hledat pod postelí! Zadruhé, neříkej nic nevhodného, vlastně bude lepší když budeš ve společnosti držet klapačku! A zatřetí, ne že nějakému vidlákovi z kokosový plantáže ukradneš kosu a budeš v tomhle pokoji provádět ty svoje satanistický rituály!" vyprskl Kakuzu a odešel z pokoje.
"Ku*va tak satanistický rituály ty dědku prašivej, rasistickej! Jashine slyšíš to?! Zpřerážím mu hnáty!!! Hlavně že je spokojenej sám se sebou! Samý hamty hamty ať mam víc než tamty!!! Krkoun jeden debilní, teplej!!!" vrčel Hidan.
"A just budu mít dopr*ele dneska tu kosu!!! Ať se ten rádoby milionář pose*e vzteky!!!"

Odpoledne se všichni sešli na pláži. Pein, Itachi, Tobi a Konan si vzali prkna a šli surfovat, Sasori se slané vody bál víc než čert vysvěcený komory a tak šel radši taky na hotel a Deidara si řekl že by mu to zničilo vlasy a pleť a šel chytat bronz.

Najednou ho něco zastínilo.
"Tobi proč si nejdeš pěkně hrát na píseček jako ostatní děti a furt mě otravuješ?!" zaječel Deidara a otevřel oči, nachystaný že Tobimu jednu vpálí, a nebude brát ohled na žádný jeho kecy typu: "Tobi je hodnej kluk proč ho Deidara fackuje?Tobi není panenka na mlácení!" Nad ním ale nestál Tobi ale nějakej Antonio a úchylně se šklebil. Deidara dostal tik do oka.
"Já nejsem holka!" zavrčel jako vzteklý bernardýn. Antonio začal něco vřískat španělsky ale nakonec ze sebe vysoukal větu: "Já beru všechno!" A hned nato se začal po nebohém Deidarovi sápat. Deidara ze sebe vydal skřek podobný opici, která vběhla pod kamion a utíkal do hotelu.
Pein zaslechl vřískot a šel se zeptat Tobiho, který měl po surfování ještě plný zadek písku a v puse půl kila soli, co to mělo znamenat za hororový jekot.
"Deidara si tu hrál s nějakým opáleným pánem!" hlásil hrdě Tobi.Pein zavrtěl hlavou a šel do hotelu.

Večer na pokoji: Kakuzu ležel na posteli, počítal peníze a liboval si že Hidan ještě nepřišel, protože mu obvykle do jeho financí ustavičně kecá a hubu nezavře.
"Sto padesát,sto šedesát….ach svatá bankovko přál bych si kalkulačku!" vzdychl Kakuzu a chtěl počítat dál ale najednou do pokoje vtrhl Hidan s kosou podpaží a rychle zabouchl dveře. Pod balkónem začal někdo řvát…
"No počkej až tě chytím,šlápnu ti do toho tvýho úchylnýho úsměvu!!!Zabiju tě a budu ti tancovat po hrobě lambádu!!!" křičel zřejmě naštvaný neznámý.
"Hidane co to má znamenat?!" zavrčel nepříčetně Kakuzu který zapomněl u jaké stovky skončil.
"Už tu mám známost!" usmál se Hidan.
"Nekecej,křičel něco o vraždě!" řekl Kisame a hrál si se svou novou rybou, která mu, když se pokoušel po vzoru ostatních surfovat, vplula do trenek a už bohužel nemohla ven ( já se divím že vůbec přežila).
"Dobrej postřeh debile!"řekl Hidan, uzmul Kakuzu jediný zdroj světla-lampičku a šel na balkon.
"Nesklapneš hajzle?!?Nesklapneš!!!Tumáš!!!" zakřičel Hidan a hodil to dolů.
Něco křuplo a za chvíli se zachvěla půda tak, že by nikdo nerozeznal zemětřesení od pádu nebohého plantážníka.

Kakuzu dusal po pokoji a hned jak přišel Hidan, chytil ho pod krkem a začal prskat.
"Hned tu kosu vyhoď!Dělej!" Hidan si znechuceně otíral prskance z obličeje.
"Zetsu nemáš deštník?" zeptal se Hidan.
"Kakuzu, ku*va nemám na tebe náladu!Jdu spát!" řekl Hidan a pečlivě si pod postel šoupnul kosu a shodil ze sebe plášť, pod kterým nic neměl. Zetsu zašermoval rukama, Kisame zakryl výhled své rybě se slovy: "Zlato nedívej se na to!"
" Dopr*ele co vám je?!Snažím se bejt přirozenej!" řekl Hidan a vlezl do postele. Kakuzu zezelenal vzteky, zatnul ruce v pěst a odhrnul peřinu.
"Kakuzu to snad děláš schválně,já na to nemám žaludek!!!"zaprskala bílá půlka Zetsu. Černá půlka ovšem se zájmem sledovala nahého Hidana a čekala co se bude dít dál.
"Proč sem Tobi musel letět je to hodnej kluk!" ječel Tobi hystericky.
Kakuzu málem sklátila mrtvička.
"HIDANE!!! Ležíš mi na penězích, jsou tam i kreditky, šeky a losy ze sportky!!!" řval Kakuzu.
"Kua!Tobě záleží jenom na penězích! Tak se udav!!! Je chyba že vás znám!Zklamali jste mě!!! Sjashinem!!!" zakřičel Hidan, že to slyšeli až dole na recepci a propíchnul se skrz naskrz svou novou kosou.
"Co děláš?! Hovado! Teď si mi to všechno zasvinil krví a stejně si nezdechnul!!!Moje penízky! NÉÉÉ!!!" vřeštěl Kakuzu,skočil na postel a začal mlátit pěstičkama střídavě do Hidana a do polštáře.
Kisame už toho měl dost a vyškubnul ze zásuvky hlavní světlo.

Za chvíli se všichni uklidnili a spali, kromě Kakuzu, ten měl záchvat až do rána!

Poznámky:
Mno.. takžee zase jeden z mých výtvorů...doufám že se aspoň trochu bude líbit! Už mám rozepsaný pokráčko, dost...šílený..inspirací mi byl jeden nejmenovaný film..takže se máte na co těšit!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy | Web | 31. května 2009 v 13:27 | Reagovat

peerfeekt cem pokrááčQooo :D hh

2 Yamata no Orochi | 2. června 2009 v 4:30 | Reagovat

Kdyby sis přečetla úvodní stránku - Informace autora - tak bys věděla, že tady se žádného pokračování nedočkáš. Tohle je archivní blog FF sekce webu konoha.cz  :-)

3 Akemi-chan | Web | 11. června 2009 v 23:05 | Reagovat

[2]: jj, ale pořad je to dost ujeté dílko xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama