Akatsuki a skateboardy

24. května 2009 v 12:25 | Lajlushka |  A
Bylo krásné odpoledne. Natolik krásné, že prosedět ho v jeskyni byla škoda. Slunce pálilo, lehký vítr mírně ochlazoval a na nebi skoro žádný mráček. I rozhodl se Tobi, že by se mohl vydat na výlet. Jenže myšlenka, že se sám bude potulovat strašidelným lesem plným hrůzostrašných zvířat


ho mo nelákala. Vzpomínka na hejno vrabců, kterým se Tobi snažil marně uniknout ho stále strašila ve snách. ale výlet ve dvou, to je jiná. I zaťukal maskovaný zločinec na dveře Deidarova pokoje. Po pár zabrblaných slov ve stylu: ,,Kdo se zase nudi?" Se dvířka přeci jen otevřela. Blonďatá hlava zvědavě vykoukla na chodbu s očekáváním, že klepe někdo na výsost důležitý. Pohled na Tobiho ho ale prudce vrátil na zem. Deidara si zklamaně povzdechl a vyzval Tobiho ke slovu. Tobi se pokusil o ten nejroztomilejší obličej, jaký měl ve své zásobě. Ovšem...pod maskou nešlo nic vidět.
,,Deidaro-senpai..." Začal Tobi.
,,Nemám!" Odsekl Deidara a už chtěl zabouchnout dveře. Tobi reflexně natáhl nohu a dal ji mezi dveře. Neodhadl Deidarovu sílu. V náhlém tichu něco ruplo. Kdyby byl Deidara laskavý človek, pomohl by mu. Ale to on o sobě nikdy netvrdil. Deidara mu na tu jeho nohu ještě tvrdě dupnul.
,,Nepůjdem na výlet?"Zykvíkal Tobi a poskakoval na chodbě po jedné noze. Deidara se opřel o rám dveří. Sedět v pokoji a čumět do blba. Jít na čerstvý vzduch a čumět na blba. Po chvilce přemýšlení se rozhodl pro druhou možnost. Po pár kopancích, roztrhaném obočí, rozraženém rtu, monzlem na oku a s boulí na hlavě ( Všechno schytal Tobi i přes pomeračovou masku...) se nakonec ti dva dostali ven. Tobi se radostně protáhl a nasál se čerstvého vzduchu. Dal ruce v bok a spokojeně se rozhlížel na všechny světové strany, které znam. Jinými slovy - napravo, nalevo. Vykročil vpřed s nadšením do celodenní túry. Deidara si zaťukal na čelo a zalozil v kapse. Vytvaroval ptáčka a šup...už se letělo, na Tobiho se nečekalo.
***********
Zrovna v tu dobu se rozhodl Orochimaru řídit hláškou " Ve zdravém těle, zdravý duch." Vyzval sasukeho na závod na skateboardech. Oba vesele, s písničkou na rtech sjížděli kopce jedna báseň. Někdy skateboard nechali někde za sebou a z kopce se řítili rovnou po nose. Celý od krve a hlíny pokračovali nadále v činnosti. Sasuke zahlédl skupinku děvčat. Toho se musí využít. Poslal skate napřed s doměním, že na něj během jízdy už nějak skočí. Skate se pomalu rozjel až nabral elkou rychlost. Sasuke vyskočil vysoko do vzduchu. Už už chtěl doskočit na skate. Když v tom si všimnul něčeho příšerného. Jeho tajná noční můra. Sasuke vyděšeně vypískl a ztratil balanc. V půlce kopce dopadnul přesně na zadek, který si značně narazil. Sjížel před hrbolky s drkotajícímy zuby s rukama nad hlavou a prosil, ať už je konec. Na úpatí kopce se konečně zastavil. Sice nešikovně, skončil na bradě s vystrčenou prdélkou, která byla značně od bahna, ale zastavil.
,,Mizerný šedivý vlas." Zanadával a v duchu si řekl, že se musí naučit Orochimarovu techniku věčného mládí. Orochimaru ladně dojel až k Sasukemu. Během jízdy z prudkého kopce nesnesl nápor větrů a jazyk vlál za tělem jako fáborek. Ani jeden si nevšiml dvou slídících panáčků v křoví.
,, Nějaká nová moda?" Zeptal se zmateně Tobi. Deidara přikývl.
,,Toho se musí využít."Konstaktoval. Naráz oba sprintem vyskočili z křoví. S výkřikem jako indiáský kmen Apačů se řítili na dva nic netušíci Skejťáky. Orochimaru se n ně zadíval. Údivem otevřel pusu a jazyk mu vypadl až na zem. Tobi s Deidarou popadli prkýnka a rozhodli se to vzít skratkou do prudkého kopce. Sasuke se namáhavě postavil. S roztaženýma rukama a nohama, nahrbenýma zádama a vystrčenou hlavou do předu se krokem naprcaného kačera vydal vřed. Orochimaru ho napodobil. Deidara s Tobim mezitím prudce utíkali. Ovšem najednou začali zpomalovat. Přesně v půlce kopce se oba hluboce zadýchaní a propocení na kost zastavili, aby popadli dech. Když se ale ohlédli, spatřili Bohy pomsty s pochroumanými těly. To do nich vrátilo elán a znovu zařadili nejvyšší rychlost. Sasuke vycítil nevýhodu. Orochimaru byl před ním ,ale i tak je nemusí dohnat. Začal dělat příslušné pečetě.
" Katon: Housenka no jutsu." Zakřičel a se zavřenýma očima vyflusl ohnivé koule. Když otevřel oči, pocítíl nával hrdosti. stihlje zastavit. ano, právě on. On je hrdina. Stihl zachránit skateboardy. Sasuke se nadmnul pýchou. Když ovšem zaostřil zrak a pohlédl na Orochimara, velice se zarazil. Najendou na svého šéfíka začal křičet.
"Hoří!!!!!!!!"
"Kde?"
"Tvůj zadek!!!" Odpověděl Sasuke a Orochimaru měl co dělat, aby to uhasil. Než se mu to povedlo, Deidara a Tobi byli už dávno pryč.
*************
" Deidaro-senpai? Jak se na tom jezdí?" Zeptal se zmatený Tobi ve skrýši Akatsuki. Deidara si vzal zamyšleně prkno do ruky. Otáčel si ho, obracel dělal s ním různé pohyby. Nakonec jen pokrčil rameny.
" Na podpal to bude stačit." Odpověděl a jedním ladným pohybem skončilo prkýnko v ohništi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi-chan | Web | 9. června 2009 v 8:49 | Reagovat

Dobrý začátek ^_____^ Pak to šlo trochu z kopce, ale Sasuke a šedivý vlas se poved xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama