Akatsuki a hlídání Tobiho

24. května 2009 v 15:34 | Tamriel - 2008-10-26 |  A
Byl krásný den a proto si všichni Akatsuki chtěli zajít na wrestling, který je pro Tobino nepřístupný. "Kdo bude hlídat pana Good lízátko boye!", vyhrkl ze sebe natěšený nadšenec


wrestlingu Hidan , v kterém se i někdy zabíjí. "Já to teda nebudu, nebudu!", řekla Konan takovým miloučkým tónem." Tak to bude……..", a než Pein dořekl slovo všichni, Akatsuki mu hlásali "JÁ NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!". "Ticho", zařval Pein: "Držte hubičky mé husičky. Budeme losovat tyčinkami." Tak všichni si stoupli k Peinovi a tahali svůj los. "Uf, já to nejsem", jásal překvapivě Tobi. "Ty bl.e.ku co losuješ" Jednohlasně vyhrkli Akatsuki. "Když já myslel….." Než to dořekl tak mu bouchly spodky. Po dvou hodinách losování, křiku a hádání nakonec prohrál pan penízek. "NENENENE proč, proč to musím být vždycky já!" řekl Kakuzu "Dyť je to poprvé" řekl Sasori s kapičkou na hlavě. Znáte ne, vždycky když je něco hrozného mají všichni kapičky. "Aha", vzpamatoval se z malého infarktu Kakuzu.

Po osmi hodinách čekání a balení na wrestling. "Ahoooooooj" Akatsuki jednohlasně zařvali a zmizeli za dveřmi. Kakuzu zůstal s Tobim sám a tak to začalo. "Kaku-kun" Pískl Tobi, který si hrál s BMW M3 na dálkové ovládání. "Mohu si jít koupi…." A to neměl říkat, protože sotva řekl koupit, tak dostal třicet tři ran přes otvor pro lízátka. "Nesmíš": řekl Kakuzu, po dvou hodinách mlácení Tobino. "Tak si ho koupím sám, ale maminka mi říkávala, že mám šetřit na autíčka, ale já si myslel, že budete můj kamarád a koupíte mi lízátko za jednu korunku,béééééé." V Kakuzovi se hnulo svědomí a začal Tobino utěšovat: "Neplakej, neklakej hošíku já ti ho koupím jen neplakej, neplakej." Kakuzu vyšel ven a koupil milion lízátek a vrátil se k Tobimu. Tobi byl tak rád, že Kakuzu je jeho kamarád, že se Kakuzu nechal obejmout a stali se z nich nejlepší kamarádi.Tak si spolu hráli s autíčky a kakuzu se choval tak pěkně ,lidi, že Tobi byl alespoň jeden den šťastný.

Když se Akatsuki vrátili s výrazy jako "Ja jsem grogy" a "To byla de..lov.na" a vstoupili do dveří, tak zírali na něco co si hraje s Tobim a ještě se to směje a je milé. "Kakuzu to jsi ty?," všichni strnuli a dívali se na hodného a milého Kakuzu, který si hrál s panem Good lízátko boyem. "Jsem to já a co, Tobi je prima kluk, kdybyste ho znali víc, tak by jste věděli, že má dobré srdce!!" Akatsuki radši hned odcupitali na zahrádku, aby se odreagovali a Kakuzu s Tobim šli pro další lízátka a byli kamarádi.

Poznámky:
Je to můj první fanfiction za život. Snažil jsem se, aby to bylo dobré, ale je to na poprvé hodně těžké a tak děkuji za každou pochvalu a z každé výčitky se poučím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi-chan | Web | 9. června 2009 v 8:41 | Reagovat

Heej - celkem good, ale představit si Kakuzu jak si hraje s Tobim (přitom sežerou asi dva miliony lízátek O.x) je vážně síla... příliš nepravděpodobné xDD
Co mají dělat fanoušci Kakuzu, který každého svého partnera zabil? xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama