A jak to bylo doopravdy ?

24. května 2009 v 16:22 | Lajlushka - 2008-12-25 |  A
A jak to bylo doopravdy?
Bylo, nebylo. Za sedmero horami, za sedmero řekami, byla (takže první možnost ) v celku klidná


vesnička, kde devítiocasé lišky dávají dobrou noc. Slunce se blížilo k západnímu horizontu a na Konohu, poblíž městečka Hong-kong, začala pomaličku padat tma. Přesto, že se blížila desátá hodina večerní, bylo ve vesnici velice rušno. Na obrovském podiu poletovaly členové kapely Rolling stones, kteří chtěli dosáhnout svého jména. Decibely tonů elektrických kytar daly na maximum, až se reproduktory zahřály a potily kyselinu. Silné vibrace však nesvědčily zdejšímu okolí a řev stárnoucích fanoušků, kteří ještě pamatovaly, kdy Mrtvé moře bylo marod, tomu moc nenapomáhal. Ze skal se ulamovaly kusy balvanů, z jezera začaly vznik obrovské vlny. Les se pomalu, ale jistě bortil a lámal. V zemi se začaly objevovat veliké krátery a nejbližší domy byly bez okenic. Heh…snad mělo dost lidí zavedenou pojístku. Nebo si aspoň dávali něco bokem…však víte…pro strýčka Příhodu.
Další den se muselo vyřešit akutní dilema. A to, jak tohle všechno zamaskovat. Starosta pro parádu, známý taky jako sám Třetí Hokage, vyslovil návrh, že by se vše by se mohlo svést na chuděru, již zmiňovanou, Devítiocasou lišku. I jak řekl, tak učinil. A že toho ve svém věku už moc namluvit nemohl.
Přírodní katastrofy, doprovozené jednou nezmiňovanou kapelou, se tedy svedly na nevinného tvora. Nastal soud a výsledný verdikt zněl, že byl se měl buď utratit nebo zavřít. A jelikož veterinářka klanu Izunuka zrovna vyhlásila prostestní stávku a chytala bronz na Bahamách a cely byly čirou náhodou už plné, rozhodlo se, že se provede, ne zrovna dvakrát zákonná operace. Po té, co liška ve velikosti Bílého domu byla genetickým lejzrem upravená a zmenšená do velikosti lidského mozku (zde musíte pochopit délku celého procesu…), byl vložen do těla malého chlapce a napojen na jeho orgány. Tahle operace má i negativní účinky…někdy se v tomhle chlapci objeví silná agresivita a chuť vraždit. Proto byl odstrčen na samotku, kde byl odloučen od všech obyvatel.
Jednou to ale prasknout muselo. Když se chlapec o své minulosti dozvěděl (trpěl výpadky paměti…další vedlejší účinek.), rozhodl se zavolat organizátorovy koncertu, který se v téhle prosperující vesnici odehrál před několika lety. Ovšem sekretářka válela špeka na mateřské a její asistentka, jejiž inteligence byla tak vysoká, že se zmohla na zapnutí mixéru, nebyla po ruce, musel tam zajít osobně. V budově se na prahu jeho dveří srazil právě s onou asistentkou, Na otázku,,Co dělá na té zemi?" odpověděl,, Chytat králika je nuda, já tady medytuji.". Ovšem pak se zpamatoval a řekl jí důvod své cenné náštěvy. Ženská dobrých pět minut ho oslňovala pohledem, že si chlapec musel vzít brýle a opalovací krém. Pak se ale otočila a šla zpárvu předat.
Jakmile se onen muž dozvěděl, že tento skandál byl založen na lži, rozhodl se zajet do vesnice a očistit jméno Zvučné čtyřky (Po tom incidentu změnili jméno a zapracovali na image s mašlí.). Po rozhovoru s Radou starších a po nešťastném incidentu, kdy dvojník Michaela Jaksona, omylem zavraždil Třetího, raději opustil i se svojí kapelou vesnici.
Naruto, jak se chlapec našeho příběhu jmenuje, se vzdal šance stát se machrem na flétnu, jelikož se nenaskytla možnost promluvit si z očí do očí s manažerem Zvučné Čtyřky. Rozhodl se, že svůj utajený talent zaměří na to, aby se stal novým starostou (čti Hokage) vesnice, jelikož v téhle dědině se v politice dál nedostanete. Místo toho, aby úřad určil jejich velectěným vůdcem nějakého uřvaného fracka, rozhodly se pro starou echm…dámu, která měla aspoň životní zkušenosti. To chlapce dost popudilo, takže schválně zkazil misi, kdy měl chytnou dalšího umělce bez talentu, který se chtěl stát rockovou hvězdou. Místo toho, aby Sasukeho teda chytil, nechal ho jít….jednou Tsunade koupí cédéčko za to všechno.
A zrovna tou dobou o něco později se nedaleko Písečné pohybovali dva členové Organizace na pomoc lidem s poruchami příjmů potravy. Vešli do oné vesnice, kde na ně všichni z Bůh darma povykovali a vyháněli je ven. Chtěl to zkusit i místní starosta, kterého zde nazívají Kazekage, a rozutekl se za nimi. Cestou se ale udeřil hlavou o své veliké ego, takže ho ti dva týpci museli odnes. S pocitem, že musí pomáhat a chránit ho odnesli do své skrýše, kde ho chtěli uzdravit. Ovšem ostatní si to vysvětlili jako napadení a únos. A dokonce místo toho, aby je šli chytit, tak způsobili ve vesnici takový bordel, aby k té lži byly i důkazy. Také povolali posily z hlavní města. Ti jim na to ale hodili bobek, takže se museli spokojit s druhořadými ninji z Listové. Po pár neshodách, jedné vraždě, které se dopustila dvojnice Paris Hilton, se konečně vše vrátilo jakš takš do starých kolejích. Ovšem členové Organizace…však vi víte jak se jí nadává…oplakávali dlouze a dlouze svého druha a přítele. Proto mu vystrojili i slavnostní pohřeb, při kterém se jeden anonym několikrát obětoval Jashinovi, aby duše jeho přítele k němu doputovala v pořádku.
Bylo by dobré, kdyby se s tím smířili a odpustili jim, ne? Ne? Ok, tak dobře …neodpustili. Stali se z nich vymahači dluhů, pomocníky na sebevraždu a specialisti přes bomby jen proto, aby pomstili svojí ztrátu. A pokud jeden po druhém nevymřeli ( jakože se k tomu bohužel nemá daleko), tak po světě bloudí šťastně, dokud je smrt nedohoní.

Poznámky:
Já vím, děsná povídka. Fakt jsem asi měla zkrat, když jsem to psala XD. Ani nevím, co to bylo za téma a jak to ukončit... =D. Tak do toho...pusť te se do mě =D.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akemi-chan | Web | 9. června 2009 v 15:20 | Reagovat

xDDD Tak to je loool, akort se mi ten Hong Kong nezná - trochu daleko pro japonsky mluvící lidi xDDD
(ju, a furt nevím, kdo měla být ta dvojnice Paris Hilton -.-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama